سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

«شما» میزبان فیلم های اصفهان و مازندران - صفحه محتوایی خبر

 

 

«شما» میزبان فیلم های اصفهان و مازندران

فیلم های تلویزیونی فرنگستان و شب طولانی تولید صدا و سیمای مراکز اصفهان و مازندران  5 شنبه و جمعه از شبکه شما پخش می شود.

 تله فیلم فرنگستان به کارگردانی مرتضی آتش زمزم و تهیه کنندگی محسن آتش زمزم  تولید صدا و سیمای مرکز اصفهان 5 شنبه 10 اسفند ساعت 23 از شبکه شما روی آنتن می رود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: سروش بهادری که یک راهنمای تور است احساس می کند که به شکل موروثی دچار بیماری دیدن شخصیت های تاریخی است (پدرش نیز پدر بزرگش را می بیند). او شب هنگام در موزه با ظل السلطان مواجه می شود. در تمام طول مجموعه او به دنبال یافتن جواب این پرسش است که آیا ظل السلطانی که می بیند توهم و وهم است یا واقعیت.

بهزاد فراهانی، هوشنگ حریرچیان، یوسف تیموری، شهرام قائدی، بابک انصاری، اسماعیل موحدی، شراره رخام، مریم امینی، محمدعلی میاندار، سعید محقق و حسین جریره بازیگران ایرانی و مجدی مشموشی، رنیا سلوان و ماریتا رز بازیگران لبنانی فیلم هستند.

همچنین تله فیلم "شب طولانی" به کارگردانی علی معصومی و تهیه‌کنندگی عباس زارع و مرتضی میرشفیعی که در صدا و سیمای مازندران ساخته شده جمعه 11 اسفند ساعت 13 از شبکه شما پخش می شود.

در این تله فیلم،"لیلا" زنی تلاشگر است که در حاشیه روستایی در مازندران با پسر 11 ساله خود" وهاب" و دختر 5 ساله‌اش "زهرا" که به بیماری آسم دچار شده است زندگی می‌کند.لیلا که با وجود تحصیلات عالیه از دانشگاهی معتبر برای امرار معاش در کارخانه‌ای مشغول به کار است با پیشنهاد ازدواج از سوی یکی از همکارانش به نام جلال که هم‌محلی او هم بوده، مواجه می‌شود و این موضوع دردسرهایی را برای او و خانواده‌اش ایجاد می‌کند.

سارا بهرامی، مهدی حسن پور، ستایش زیارتی، نورالدین اعلمی، فرزاد شیخ نظری، رها خدایاری، مسعود جمالی، لطف الله صیفی و مهدی صابری از جمله بازیگرانی هستند که در این تله فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

 alt

alt