سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

«ما سه نفر بودیم» آماده نمایش شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

«ما سه نفر بودیم» آماده نمایش شد

فیلم تلویزیونی "ما سه نفر بودیم" به تهیه کنندگی و کارگردانی روح ا...فخرو کاری آماده نمایش شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان مراحل تصویربرداری این تله فیلم  از 17مهر ماه در شهرستان شاهرود آغاز و 90درصد کار در این شهرستان و صحنه های دفاع مقدس در سمنان انجام شد.

بنا بر این گزارش، داستان ما سه نفر بودیم که به منظور زنده نگه داشتن یاد، نام و خاطره شهدای والامقام  هشت سال دفاع مقدس است قصه دختری بنام رعنا است، او در آستانه مراسم ازدواجش با رازی در مورد سرنوشت پدرش که در سال های دفاع مقدس مفقود الاثر شده است مواجه  شده و در پی کشف حقایقی از این راز بر می آید و...

تله فیلم ما سه نفر بودیم به سفارش مرکز سیمای استان ها و با مشارکت ستاد کنگره بزرگداشت 3000 شهید استان سمنان و به نویسندگی احسان لطفیان توسط صدا و سیمای مرکز سمنان تولید شده است.

روح اله فخرو متولد 1358- تهران، دانش آموخته رشته کارگردانی در مقطع کارشناسی ارشد دانشکده هنر و معماری تهران می باشد. از آثار وی می توان به مستند «چشم انتظار»، «خانه باد»، «راهی»، «چل تیکا»، «باریجه»، «میراث سرزمین من»، «نغمه رهایی»، «نواهای بی نشان»، «باریجه» اشاره نمود.

عوامل این مجموعه عبارتند از:

بازیگران: مریم خدا رحمی ، سیروس اسنقی ، شیوا خنیاگر، زهره صفوی، مریم سرمدی و علیرضا مویدی / ناظر کیفی  حمید لوافی، مدیر تصویر برداری مجید گل سفیدی، مدیر صدا برداری مهدی جرجانی، مدیر تولید: ایلیا مهر علی زاده، دستیار کارگردان و برنامه ریز  مهدی ابراهیم خانی، طراح گریم هانی گل شایی،طراح صحنه و لباس محسن رامه،تدوین: سینا دوراندیشان و آهنگساز:محمد فرشته نجات.

alt

alt