جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

«مرگ گلوله »در جشنواره بین المللی ABU - صفحه محتوایی خبر

 

 

«مرگ گلوله »در جشنواره بین المللی ABU

 نمایش رادیویی مرگ گلوله کاری صدا وسیمای مرکز خراسان شمالی به جشنواره بین المللی ABU  ( رادیو تلویزیون های آسیا و کشورهای حوزه اقیانوس آرام ) راه یافت.

به گزارش روابط عمومی مرکز صدا و سیمای خراسان شمالی ، محسن زاهد احمدی مدیر روابط عمومی مرکز صدا و سیمای خراسان شمالی در این باره گفت : مرگ گلوله عنوان نمایش رادیویی است که در مدت 30 دقیقه در گروه نمایش شبکه استانی صدای خراسان شمالی تولید شده است و این روزها به عنوان نمایش رادیویی برگزیده صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در بخش مسابقه بین الملل جشنواره بین المللی ABU انتخاب شده است .

وی افزود : این نمایش رادیویی داستان مرد روستایی اسلحه سازی را روایت می کند که به امرار معاش از این راه می پردازد و در تنگنای مالی قرار دارد . زاهد احمدی ادامه داد : در این داستان مرد با پیشنهادی عجیب مواجه می شود که زندگی او و خانواده اش را تغییر می دهد و ان هم ساخت گلوله ای به شرط مرگ آدمی است و ...  .

مدیر روابط عمومی مرکز صدا و سیمای خراسان شمالی عوامل این نمایش رادیویی را مجید حمزانلویی بعنوان نویسنده و تهیه کننده و کارگردان ، بازیگران احسان کمالی ، طاهره شاددل و مجید حمزانلویی با صدابرداری محسن مهربد عنوان کرد. وی تصریح کرد : این نمایش رادیویی از شبکه استانی صدای مرکز خراسان شمالی در حالی به جشنواره بین المللی ABU ( رادیو تلویزیون های آسیا و کشورهای حوزه اقیانوس آرام ) راه یافته است که آثار متنوع و مختلفی از شبکه های استانهای مختلف کشور و همچنین شبکه های سراسری صدا در این رقابت حضور داشته اند .

 alt