سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

«نان و سنگ»مرکز مهاباد آماده پخش شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

«نان و سنگ»مرکز مهاباد آماده پخش شد

«نان و سنگ» عنوان تله فیلمی است که در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) با موضوع اصلی کار و تلاش جهادگونه و حمایت از تولیدات داخلی و حفظ سرمایه های ایرانی به کارگردانی محمد آهنگری در سیمای مرکز مهاباد تهیه شد.

ماجرای داستان، احیای یک معدن است که علی رغم موانع و مشکلاتی که برای شخصیت های اصلی داستان پیش می آید با همت، پشتکار و حمایت دسته جمعی از کار و سرمایه داخلی معدن احیا و شروع به تولید می کند.

خانم مکری صاحب معدن به همراه دخترش نیشتمان در یکی از روستاهای اطراف معدن زندگی می کنند، گروهی از افراد به سرکردگی دورموش خان در تلاشند معدن را از دست خانم مکری بیرون آورده و به نام خود ثبت کنند که در این راه کامیار نامزد نیشتمان دختر خانم مکری نیز همدست آنهاست. کاک احسان و همسرش باوان و آکام پسرشان که از اهالی روستا هستند از ماجرا باخبر شده و به مقابله با این افراد برخاسته که در این راه پسرشان آکام سر به نیست می شود و هژیر پسر دیگر کاک احسان که مهندس معدن است از تهران به مهاباد بر می گردد و در مقابل آنها قد علم می کند و می خواهد معدن را به نام خانم مکری و سهامداران به ثبت برساند که با مشکلات عدیده ای روبرو می شود و ...

عوامل این فیلم عبارتند  از:

تهیه کننده: حمیدرضا سیفی / نوسنده و کارگردان: محمد آهنگری / تدوینگر: محسن زیاری /

مدیر تصویربرداری:مجتبی خادمیان / مدیر صدابرداری: مرتضی عزّتی / جانشین تولید: سعید اسماعیلی / مدیران تولید: بهروز چاوشی زاده، فرانک پناهی / دستیار تهیه: محمد عسکری.

بازیگران: امین ایمانی، رضا اکبری، شب بو سلیمانی، فریباصادقیان، اسماعیل پاشایی، ادریس دلارامی، فریدون حاجی پور، سعید چابک، محمد علی شاهین، ابراهیم کاسب، امیر زبردست، فاطمه روشنی، فرانک پناهی،  بهروز چاوشی زاده، ساره رجبی، کریم بدلی آذر و ...

alt

alt