جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

« تا کنگره » در سیمای مرکز گیلان کلید خورد - صفحه محتوایی خبر

 

 

« تا کنگره » در سیمای مرکز گیلان کلید خورد

« تا کنگره » در سیمای مرکز گیلان کلید خورد

« تا کنگره » در سیمای مرکز گیلان کلید خورد

برنامه  « تا کنگره » با حضور جمعی از فرماندهان و مسوولان سپاه قدس گیلان در صدا و سیمای مرکز استان کلید خورد.

دکتر علی طلوعی مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان و رییس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات این کنگره  در مراسم آغاز ساخت این برنامه گفت : برنامه « تا کنگره» در 2 بخش رادیویی و تلویزیونی و به منظور اطلاع رسانی و آگاهی بخشی و همچنین مطالبه گری  از سازمان ها و نهادهایی که باید در برگزاری این کنگره همکاری کنند تهیه و پخش می شود .

فرمانده سپاه قدس استان گیلان در این مراسم گفت: کنگره ملی شهدای گیلانی با حضور سران، مسوولان  و شخصیت های کشوری و استانی و با 4 اجلاس با عنوان اجلاس شهدای فرهنگی ، اجلاس زنان و دفاع مقدس ، اجلاس رزمندگان ، آزادگان و جانبازان و در نهایت اجلاس بزرگ و ملی 8 هزار شهید گیلانی برگزار خواهد شد .

سردار عبدالله پور افزود: از مهمترین برنامه های مقدماتی برگزاری کنگره ملی شهدای گیلانی نصب تندیس و سر دیس سرداران و مادران 3 شهید و همچنین چاپ و نشر کتاب است.

برنامه « تا کنگره » با موضوع اطلاع رسانی و محتوایی و توجیهی  برگزاری 8000 شهید استان گیلان به شکل مجله اطلاع رسانی خبری به صورت یک روز در میان در روزهای فرد از صدا ی مرکز گیلان با تهیه کنندگی مهدی آذری و به صورت هفتگی به تهیه کنندگی ابوذر باقر سلیمی و کارگردانی ساناز دروگر از سیمای مرکز گیلان پخش می شود.

نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلانی در اردیبهشت 95 در رشت برگزار خواهد شد .