جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

ابلاغ نظام‌نامه تولیدات پژوهش‌محور به مراکز صدا و سیما - صفحه محتوایی خبر

 

 

ابلاغ نظام‌نامه تولیدات پژوهش‌محور به مراکز صدا و سیما

ابلاغ نظام‌نامه تولیدات پژوهش‌محور به مراکز صدا و سیما

 

رئیس کمیسیون پژوهش بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز گفت: نظام‌نامه تولیدات پژوهش‌محور در راستای بهره‌گیری حداکثری برنامه‌های رسانه ملی از ظرفیت‌های پژوهشی به مراکز ابلاغ شده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سما، پنجمین جلسه کمیسیون پژوهش بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز با موضوع نحوه برگزاری نشست‌های تخصصی، برگزار شد.

در این جلسه پژوهشگران، تهیه‌کنندگان و کارشناسان رسانه ملی و معاونت امور استان‌ها حضور داشتند و در مورد محتوای پنل‌های تخصصی قابل ارائه در کمیسیون پژوهش جشنواره ۲۲، بحث و و تبادل نظر کردند.

مهندس علیزاده، رئیس کمیسیون پژوهش بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز هم در این نشست با اشاره به سیاست معاونت مبنی بر بهره‌گیری حداکثری برنامه‌های صدا و سیما به ویژه در طبقات «ج» و «د» از ظرفیت‌های پژوهشی مراکز اظهار کرد: در این راستا، نظام‌نامه تولیدات پژوهش محور به مراکز ابلاغ شده است

وی افزود: این موضوع از اهمیت ویژه‌ای برای معاونت امور استان‌ها برخوردار است و در این راستا، تبیین دقیق و آشنایی و آموزش پژوهشگران و تهیه‌کنندگان مراکز، موضوع نشست‌های تخصصی این جشنواره خواهد بود.

در ادامه دکتر کاوه و دکتر فرخ‌نژاد از تهیه‌کنندگان و پژوهشگران باسابقه صدا و سیما در خصوص این موضوع نکاتی را بیان کردند درباره جوانب مختلف کار، بحث و بررسی و نیز تصمیم گرفته شد برنامه‌هایی که بر اساس پژوهش‌های علمی و کاربردی تولید شدند، برای آموزش مدعوین کمیسیون پژوهش ارائه شوند.

در ادامه جلسه، وضعیت انتخاب آثار پژوهشی دریافتی، بررسی و تعدادی از آثار برای داوری نهایی کمیسیون پژوهش برای داوران ارسال شد.