جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

اترک فرمایشات رهبری را مستند خبری می کند - صفحه محتوایی خبر

 

 

اترک فرمایشات رهبری را مستند خبری می کند

معاونت اطلاعات و اخبار شبکه اترک با هدف تشریح آثار معنوی و مادی سفر مقام معظم رهبری به خراسان شمالی و استشمام عطر حضور رهبری بعد از دیدار مردم استان با ایشان، 5 مستند خبری را تولید کرد.

 به گزارش روابط عمومی مرکز صدا و سیمای خراسان شمالی، این مستند ها شامل: مستند خبری نامه های مردم به رهبری - مستند خبری چفیه در خراسان شمالی - مستند مجتمع فولاد اسفراین - مستند خبری سبک زندگی و  مستند خبری آشنایی با قلعه بلقیس می باشند.

مستندخبری سبک زندگی با رد حرفه ای سبکهای غربی در زندگی، سعی کرده به ترویج سبک زندگی اسلامی در یک تایم 5 دقیقه ای با گزارشگری نیکزاد بپردازد .

مستند خبری آشنایی با قلعه بلقیس به مدت 3 دقیقه و 30 ثانیه با گزارشگری بهنام یزدانی تولید شده است و گزارشگر در آن می کوشد بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با مردم اسفراین که این بنای تاریخی همچون ارگ بم مجموعه بسیار ارزشمند و کهنی است که ناشناخته مانده است بر این موضوع صحه گذارد .

مستند خبری چفیه در خراسان شمالی در تایم 3 دقیقه و 10 ثانیه با گزارشگری نیکزاد به صورت ویژه به چفیه هایی که توسط رهبر معظم انقلاب در دیدارهای خود به عاشقان ولایت در خراسان شمالی هدیه می دهند پرداخته شده است .

مستند خبری نامه های مردم به رهبری به مدت 3 دقیقه با گزارشگری کبری باباپور روشن در چهار بخش 1- نامه های درمانی مردم 2- نامه های درخواست تامین جهیزیه 3- نامه های تامین لوازم منزل و 4- نامه های مردمی دریافت کمکهای بلاعوض اهدایی مقام معظم رهبری تولید شده است .

مستند مجتمع فولاد اسفراین در تایم 3 دقیقه و 10 ثانیه و با گزارشگری ابراهیم نسیمی در سفر رهبر معظم انقلاب به خراسان شمالی ایشان در جمع مردم اسفراین خطاب به مسئولان اجرایی کشور بر ضرورت توجه به صنعت فولاد این شهرستان تاکید کردند.

alt

alt