جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

اجرای همزمان مانور استان های گلستان و مازندران - صفحه محتوایی خبر

 

 

اجرای همزمان مانور استان های گلستان و مازندران

رئیس کمیته امنیت و دبیر کمیته مدیریت بحران صدا و سیما مرکز گلستان از برگزاری همزمان مانور بحران در استان های گلستان و مازندران در کشور خبر داد.

محسنی این مانور را  فراخوان 34 سازمان دوم مرکز نیز عنوان کرد و گفت: طبق سیاست سازمان صدا و سیما 20 درصد از ظرفیت سازمان نیز به عنوان سازمان دوم در کل کشور تعریف شده است. 

وی در خصوص هدف از اجرای این مانور گفت: یکی از مهمترین دلایل انجام این مانور این بود که متوجه شویم در صورت بروز حوادثی مثل سیل، زلزله و حتی جنگ  اعضای تشکیل دهنده این سازمان در چه فاصله زمانی در محل کار خود حاضر و به اجرای وظایف خود می پردازند.

وی همچنین یکی دیگر از دلایل این مانور را  آمادگی هر چه بیشتر همکاران مرکز وشناسایی نقاط قوت و ضعف مرکز نیز عنوان کرد.

وی تصریح کرد: این مانور در قالب یک گروه مدیران مرکز و 3 گروه مستقل از هم که هر گروه دارای یک سرگروه بوده نیز برگزار شد.

محسنی اذعان داشت: با این مانور توانسیم در بهترین زمان و در مدت زمان تعیین شده به اجرای این مانور بپردازیم و در این فاصله  توانستیم نقاط قوت و ضعف مرکز را تشخیص دادیم.

وی در پایان گفت: پس از اتمام مانور نیز جلسه ای با مدیران نیز گذاشته شد و نقاط ضعف مان را به سازمان صدا و سیما اعلام کردیم قرار شد نقاط قوتمان را نیز توسط مسئولان و سرگروهای هر گروه نیز تقویت کنیم.

محسنی نحوه خبر رسانی به همکاران را از طریق پیامک و بی سیم عنوان کرد.    

در ادامه، اکبری مدیر عامل جمعیت هلال احمر به عنوان میهمان ویژه این مانور از نحوه برگزاری و عملکرد همکاران صداو سیما مرکز احساس خرسندی کردند.

alt

alt