جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

احمدی افزادی:200 هزار پیامک برای هفت ترانه - صفحه محتوایی خبر

 

 

احمدی افزادی:200 هزار پیامک برای هفت ترانه

مدير شبكه تلويزيوني "شما" گفت: برنامه هفت ترانه با اقبال خوب مخاطبان روبرو شده است به طوری که روزانه بین 150 تا 200 هزار پیامک از مردم دریافت می کند.

دکتر مسعود احمدی افزادی با بیان اینکه قرار نیست خواننده ای در برنامه حضور داشته باشد گفت: با توجه به اینکه مدت برنامه بسیار محدود است فعلا در نظر نداریم از خوانندگان در استودیو استفاده کنیم اما اگر فرصتی ایجاد شود قصد داریم از سال آینده خوانندگان بومی را به برنامه دعوت کنیم.

وی افزود: برنامه هفت ترانه در حال حاضر به پخش ترانه‌هاي سنتي، پاپ و پاپ سنتي مي‌پردازد.

وی ادامه داد: با توجه به جايگاه و شرايط ويژه موسيقي و آواها و نواها بومی در ايران، رويكرد ويژه برنامه "هفت ترانه" نگاه خاصي به خاطرات نوستالوژي مخاطب درخصوص موسيقي‌هاي ماندگار سرزمين‌مان است.

وی با اشاره به اینکه بعد از ایام الله دهه فجر رویکرد فضای برنامه بیشتر مفرح و شاد خواهد شد ابراز داشت:

alt

 ويژه برنامه موسيقي "هفت ترانه" شبكه شما هم اكنون توانسته است بخش عمده ای از خواسته‌هاي مخاطبان را در مورد موسيقي‌ تامين كند. اين برنامه براساس تامين نيازهاي موسيقايي، متناسب با توقعات مخاطبان و در چارچوب مقررات رسانه ملي طراحي شده و با توجه به مناسبت‌ها نيز هدف‌گذاري شده است.

احمدی افزادی با اشاره به اینکه مشاروان موسیقی در انتخاب موسیقی ها و همچنین درخواست های مردم نقش بسزایی در پخش نوع موسیقی از این برنامه را دارند تصریح کرد: در حال حاضر بخشي از سرودها و ترانه‌هاي مورد نياز خود را از طريق آرشيو سازمان و راديو و نيز بخش ديگري را از افراد كارشناس موسيقي كه به آنها دسترسي داريم تامين مي‌كنيم اما اميدواريم در آينده با تشكيل يك آرشيو غني موسيقي در شبكه شما ويژه برنامه هفت ترانه را با محتواي غني‌تري تقديم علاقه‌مندان كنيم .

گفتني است: "هفت ترانه" به طور زنده از شنبه تا 5 شنبه از ساعت 19:30 تا 20:30 و جمعه‌ها از ساعت 19 تا 21 براي مخاطبان شبكه تلويزيوني شما بر روي آنتن اين شبكه‌ مي‌رود.