سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

احکام مدیریتی مدیران سه واحد مرکز مهاباد صادر شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

احکام مدیریتی مدیران سه واحد مرکز مهاباد صادر شد

ابوالقاسم امان اللهی مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد در معارفه مدیران سیما، اطلاعات و اخبار و اطلاعات و برنامه ریزی مرکز گفت: تلاش برای تحقق اهداف افق رسانه و تولید آثار فاخر و ماندگار از اولویت های برنامه سازی مرکز مهاباد است که مدیران واحدهای تولیدی باید به نحو شایسته و هنرمندانه به این امر بپردازند.

مدیر کل مرکز با اشاره به واگذاری وظایف و مسئولیت به همکاران مرکز افزود: مسئولیت، امانت و وظیفه سنگینی است که به افراد آگاه و وظیفه شناس سپرده می شود و امانتدار هم باید تمام تلاش خود را برای حفظ امانت و انجام وظیفه به کار گیرد.

 امان اللهی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر توجه ویژه و اقدامات شایسته در اجرای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی افزود: استکبار جهانی برای رسیدن به اهداف شوم خود دین، امید، آگاهی و اخلاق جامعه اسلامی را نشانه قرار داده است بنابراین می طلبد رسانه در اجرای وظایف خود به نحو شایسته ای به این موضوعات پرداخته و هیچ برنامه ای بدون هدف تهیه و پخش نشود.

مدیر کل مرکز در ادامه ناصح حکمت آرا، رضا ادیبی و رضا رحیم پور را به ترتیب به عنوان مدیران واحدهای سیما، اطلاعات و برنامه ریزی و اطلاعات و اخبار مرکز منصوب کرد.

alt