سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

آخر هفته با فیلم های تلویزیونی از شبکه شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

آخر هفته با فیلم های تلویزیونی از شبکه شما

فیلم تلویزیونی « قفس آبی» به کارگردانی بهرام صادقی مزیدی و تهیه کنندگی عهدیه زارع تهیه شده در صدا و سیمای مرکز خلیج فارس، پنجشنبه 25 آبان ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی سیروس کهوری نژاد، علی اوسیوند و عباس افشاریان آمده : احمد، صابر و نادر سه رقیبند که همگی در زمینه پرورش و تکثیر ماهی فعالیت می کنند. احمد که تحصیل کرده رشته شیلات است در یک مزایده که توسط اداره کل شیلات استان هرمزگان برگزارشده، برنده می شود. طرح این برنامه که در مزایده برنده شده توسط مهندس سعید ( نامزد خواهر صابر ) ارائه شده و برنامه ریزی های آن توسط همسر مهندس احمد انجام شده است. این مسئله خشم و حسادت دو رقیب دیگر یعنی صابر و نادر را برمی انگیزد و باعث می شود تا آنها با همه توان در برابر موقعیت احمد و سعید بایستند.

فیلم تلویزیونی « قفس آبی » از تولیدات صدا و سیمای مرکز خلیج فارس در سال 86 ساخته شده است.

فیلم تلویزیونی «آسمان بی ستاره» به کارگردانی و تهیه کنندگی حیدر عباس زاده تهیه شده در صدا و سیمای مرکز سمنان، جمعه 26 آبان ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.

در این فیلم با بازی فریدون امیر عبداللهیان، مهرداد طوسی، حسام خلیل نژادی، مهدی حسن زاده، مژده بیدخانی، مهشید صدقی و مهدی رحیمیان می بینیم: برزو تصمیم دارد به خواستگاری ستاره برود، اما اتفاقی باعث شکراب شدن روابط پدرانشان می شود. آتش اختلافات عباسعلی و حسن روز به روز شدت می گیرد تا اینکه برزو به حقیقت پی می برد و به کندوکاو و جستجو از اهالی می پردازد.

alt

alt