سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

آذری ها بهار را به خانه ایرانیان می آورند - صفحه محتوایی خبر

 

 

آذری ها بهار را به خانه ایرانیان می آورند

مجموعه انیمیشن بهار در خانه در 13 قسمت 7 دقیقه ای به کارگردانی ناصر مرآتی و تهیه کنندگی ندا مهدوی در آذربایجان شرقی و به سفارش مرکز سیمای استان ها تهیه و تولید می شود.

مرآتی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: بهار دختری نه ساله است که تازه به سن تکلیف رسیده و در مزرعه ای زندگی می کند که در همسایگی او، شیطونک و دستیارش کلاغ هم زندگی می کنند. 

وی افزود: شیطونک و دستیارش کلاغ در هر قسمت سعی در غافل کردن بهار در انجام فرایض دینی اش دارند و در پایان هر قسمت بهار به کمک مادربزرگش و دارکوب مهربان، شیطونک را ناکام می کند.

وی با بیان اینکه این مجموعه با تکنیک سه بعدی تولید می شود اظهار داشت: هدف از تولید این مجموعه، آموزش نماز به کودکان در فضایی فانتزی و شاد است.

مرآتی با اشاره به اینکه این مجموعه بیش از ده ماه پیش تولید داشته است تصریح کرد: این مجموعه مرحله انیمه به اتمام رسیده و در حال صداگذاری است.

alt

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: مجموعه انیمیشن بهار در خانه تا پایان خردادماه آماده نمایش شود.

عوامل تولید این مجموعه عبارتند از:

نویسنده:علیرضا گلستانی / استوری بورد:شلاله خیری / انیمت: سولماز راجی ـ هادی حسن زاده ـ فرزین موید ـ احد علوی- الناز زرین کار- حسین ریحانی- عزیز محمدپور/ طراح کاراکتر: وحید جدایی / مدلینگ و تکسچر: فرزین موید / فضا: محمدیاشار رنجبر