سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

ارتباط زنده تصویری آستان مقدس حضرت حسین بن موسی الکاظم طبس با شبکه های سراسری - صفحه محتوایی خبر

 

 

ارتباط زنده تصویری آستان مقدس حضرت حسین بن موسی الکاظم طبس با شبکه های سراسری

ارتباط زنده تصویری آستان مقدس حضرت حسین بن موسی الکاظم طبس با شبکه های سراسری

ارتباط زنده تصویری آستان مقدس حضرت حسین بن موسی الکاظم طبس با شبکه های سراسری

صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی ، آستان مقدس حضرت حسین بن موسی الکاظم طبس را به لینک دریافت و ارسال تصاویر مجهز کرد.

با تجهیز آستان مقدس امام  زاده طبس، از این پس، از این مکان، ارتباط های زنده تلویزیونی با شبکه های سراسری و شبکه خاوران، بدون اتلاف وقت برقرار می شود.

برای این طرح فرهنگی، یک میلیارد و 610 میلیون تومان هزینه شده است.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی امام جمعه بیرجند نیز در مراسم افتتاح این طرح، شهر طبس را مرکز معنوی استان دانست و گفت: صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی با این اقدام، زمینه معرفی این آستان مقدس را در کشور ، بیش از پیش فراهم می کند.

خدمتگزار استاندار هم با بیان این که  تجهیز آستان مقدس حضرت حسین بن موسی الکاظم طبس اقدامی ارزشمند است گفت: این آستان یکی از مهم ترین ظرفیت های استان است که مرحوم آیت الله واعظ طبسی برای توسعه آن، اقدامات بی شماری انجام داده است.

ثقفی مدیر کل مرکز صدا و سیمای استان نیز، توجه به مراکز مذهبی و فرهنگی استان را از اهداف مرکز صدا و سیما خراسان جنوبی دانست و گفت: هر ساله زائران بسیاری به آستان مقدس امامزاده طبس مشرف می شوند لذا باید این آستان به عنوان یک شاخص مذهبی و فرهنگی، در کشور مورد توجه قرار گیرد.  

همچنین حجت الاسلام مهاجریان مقدم امام جمعه طبس در ارتباط زنده تلویزیونی از آستان مقدس حضرت حسین بن موسی الکاظم با مرکز صدا و سیما استان با بیان اینکه امامزاده طبس قطب فرهنگی منطقه است گفت: پخش برنامه های معنوی آستان در کشور، می تواند  در حفظ جایگاه حقیقی حضرت حسین بن موسی الکاظم بسیار تاثیرگذار باشد.

سپهریان مدیر عامل آستان مقدس حضرت حسین بن موسی الکاظم طبس نیز خدمات رسانی مستمر آستان مقدس امامزاده، به زائران را مرهون مجاهدت عالمانی چون آیت الله واعظ طبسی دانست.