سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

ارتقاء ، نصب و راه اندازی تجهیزات فنی مرکز بوشهر - صفحه محتوایی خبر

 

 

ارتقاء ، نصب و راه اندازی تجهیزات فنی مرکز بوشهر

ارتقاء ، نصب و راه اندازی تجهیزات فنی مرکز بوشهر


واحد فنی مرکز بوشهر در 6 ماهه اول امسال تعداد زیادی از تجهیزات فنی خود را ارتقاء ، نصب و راه اندازی کرده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز بوشهر، از جمله این اقدامات می توان نصب و ارتقاء دستگاه استورچ جدید ویدئو با افزایش ظرفیت به 192 ترابایت ، ارتقاء دکور رِژی استودیو کودک ، مرتب سازیCABLING استودیو و ارتباط ها ،  تعویض میز میکسر استودیو کودک را نام برد .
همچنین واحد فنی این مرکز برای اولین بار توانست از طریق فیبر نوری ورزشگاه 15000 نفری شهید مهدوی بوشهر و فیبر نوری امامزاده محمد بن باقر (ع) بوشهر با سالن STM-1  مرکز ارتباط برقرار کند و بازی های لیگ برتر و مراسم های عزاداری دهه اول محرم را روی بستر فیبر نوری پوشش دهد.
 طرح روشنایی با تابش نور لیزر از پایین دکل به منشور شیشه ای نصب شده بالای دکل ایستگاه رادیویی شهید احمدی جوان چغادک ، طراحی و نصب سیستم کنترل و مانیتورینگ از راه دور فرستنده های شبکه استانی رادیو توسط میکروکنترلر AVR روی بستر اینترانت و WIFA ، ساخت سیستم اعلام هشدار RF صدا و ارسال میزان درصد مدولاسیون فرستنده رادیویی توسط میکروکنترلرAVR و ماژول های فرستنده و گیرنده رادیویی نیز از دیگر مواردی است که برای نخستین بار در واحد فنی مرکز نصب و راه اندازی شده است.
فرستنده پرقدرت دیجیتال مربوط به پخش برنامه های TS3 به ایستگاه پرقدرت کوه مند انتقال یافت که به زودی به بهره برداری می رسد و پس از نصب و راه اندازی TS3 اطلاعات مربوطه اعلام و در اختیار عموم قرار خواهد گرفت. البته قابل ذکر است که ایستگاه کوه مند حدود 60 درصد استان را تحت پوشش شبکه های ملی و بومی قرار داده است و از این حیث دارای جایگاه و رتبه مهمی در کشور می باشد.