جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

ارتقاء پوشش دیجیتال شهرستان تربت حیدریه - صفحه محتوایی خبر

 

 

ارتقاء پوشش دیجیتال شهرستان تربت حیدریه

ارتقاء پوشش دیجیتال شهرستان تربت حیدریه

 

معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه با محسن نصرپور مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای خراسان رضوی محسن نصرپور مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی  در این دیدار با اشاره به ظرفیت های اقتصادی، فرهنگی و علمی شهرستان تربت حیدریه گفت: این شهرستان قطب تولید زعفران کشور است. همچنین صنایع تولیدی خوبی را داراست که در سال رونق تولید قابلیت پرداختن به آن در رسانه استانی وجود دارد.

محسن نصرپور گفت: بزرگان و مفاخر متعددی مثل شفیعی کدکنی، بی بی حسنیه و سرداران شهید در شهرستان تربت حیدریه وجود دارند که قابلیت ساخت مستند از زندگی این بزرگان وجود دارد.

مدیرکل صداوسیما با اشاره به تفاهم نامه این مرکز با علی رستمی معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه گفت: تا پایان سال 98، درصد جمعیت برخوردار شهرستان تربت حیدریه از شبکه دیجیتال از 94 درصد فعلی به 98 درصد ارتقاء پیدا خواهد کرد و روستاهای بیشتری از نعمت شبکه دیجیتال برخوردار خواهند شد و تعداد شبکه های تلویزیونی و رادیویی قابل دریافت در این شهرستان افزایش خواهد یافت.

علی رستمی معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه از مدیرکل و همکاران صداوسیمای خراسان رضوی به خاطر پوشش خوب سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به این شهرستان و تولید و پخش برنامه های مفید از نحوه ی تولید، جمع آوری و نگهداری زعفران تقدیر و تشکر کرد و ضمن امضاء تفاهم نامه ی مشترک رسانه ای با صداوسیمای خراسان رضوی گفت: فرمانداری تربت حیدریه از هر برنامه ای که منجر به رونق تولید، معرفی صنایع تولیدی، مفاخر و صنایع دستی این شهرستان شود استقبال می کند.