سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

ارتقاء پوشش رسانه ای در مرکز همدان - صفحه محتوایی خبر

 

 

ارتقاء پوشش رسانه ای در مرکز همدان

ارتقاء پوشش رسانه ای در مرکز همدان

ارتقاء پوشش رسانه ای در مرکز همدان

با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم معاون امور مجلس و استان های صدا و سیما استودیوی دیجیتال مرکز همدان و 32 فرستنده دیجیتال مرکز همدان راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز همدان در این مراسم معاون رسانه ملی با اشاره به اینکه مجموعه شاخص ها نشان می دهد که مرکز همدان از رشد خوبی برخوردار بوده است گفت: این میزان رشد قابل مقایسه با گذشته نیست.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم تاکید کرد: شبکه استانی متعلق به همه مردم استان همدان است که با خلاقیت و نوآوری و حفظ اصول می توان به اهداف رسانه ملی رسید.

وی فعال کردن اتاق فکر را ضروری دانست و خاطر نشان کرد: با بهره گیری از خلاقیت های مختلف می توان رسانه ای جذاب و پویا و عام پسند داشت.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز همدان نیز در آیین افتتاح فرستنده های تلویزیونی در صدا و سیمای مرکز همدان با اشاره به توانمندی های صدا و سیمای مرکز همدان گفت: صدا و سیمای مرکز همدان توانسته است با همه محدودیت ها و موانع درصد پوشش رسانه ای خود را به 93 درصد برساند.

مهندس حسین میسر اولویت صدا و سیمای مرکز همدان را توجه به اولویت های بومی و محلی دانست و گفت: ساخت مستندها، تله فیلم ها و فیلم های سینمایی با نگاه ویژه به لهجه ها و گویش ها و آداب و رسوم محلی و استانی نشان دهنده این رویکرد است.

وی خاطرنشان کرد: با افتتاح این فرستنده ها بیش از 144 هزار نفر در 183 روستا از 20 کانال و شبکه رادیویی و تلویزیونی بهرمند می شوند.