جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه صورت گرفت - صفحه محتوایی خبر

 

 

از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه صورت گرفت

پخش 1000 ساعت تولیدات مراکز استانی از شبکه‌های سراسری سیما

از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه صورت گرفت

مدیر روابط عمومی معاونت امور استان‌های صدا و سیما از پخش بیش از هزار ساعت تولیدات مراکز استانی از شبکه‌های سراسری طی 11 ماه گذشته خبر داد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های صدا و سیما، فرشید شکیبا با اشاره به تولید و پخش برنامه‌های گوناگون ترکیبی، مستند و نمایشی در شبکه‌های استانی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا انتهای بهمن ماه بیش از هزار ساعت از برنامه‌های تولیدی مراکز استانی از شبکه‌های سراسری پخش شده‌اند.
وی افزود: طی 11 ماه گذشته  103 مجموعه مستند، 331 عنوان مستند، 59 مجموعه پویانمایی، 4 سریال، 31 عنوان فیلم تلویزیونی، 4 مجموعه نمایشی، 388 عنوان میان برنامه، 23 عنوان موسیقی تصویر، 2 عنوان پویانمایی، 1 عنوان فیلم داستانی، 8 عنوان نماهنگ و 4 عنوان موشن گرافیک از تولیدات شبکه های استانی سیما از شبکه های سراسری سیما روی آنتن رفته است.
وی افزود: بر این اساس شبکه «شما» 259 عنوان برنامه تولیدی مراکز استانی را در 420 قسمت روی آنتن برده است.
مدیر روابط عمومی معاونت امور استان‌های رسانه ملی با اشاره به پخش تولیدات استانی از دیگر شبکه‌های سراسری خاطرنشان کرد: شبکه‌های مستند و جام جم نیز به ترتیب 76 و 47 عنوان برنامه تولیدی استان‌ها را در 265 و 293 قسمت پخش کرده‌اند.
وی ادامه داد: 35 عنوان برنامه شبکه‌های استانی در 549 قسمت طی همین مدت از شبکه کودک و نوجوان پخش شده است.
شکیبا گفت: شبکه‌های 3، 4 و 2 سیما نیز به ترتیب با پخش 70، 45 و 36 عنوان برنامه با مجموع قسمت 556 قسمت، بخش مهمی از کنداکتور خود را به تولیدات مراکز استانی اختصاص داده‌اند.
مدیر روابط عمومی معاونت امور استان‌های صدا و سیما با اشاره به پخش 48 عنوان از تولیدات مراکز استانی از شبکه پنج سیما گفت: طی مدت یاد شده، شبکه امید نیز 207 عنوان از این برنامه‌ها را در قالب 284 قسمت روی آنتن برده است.
وی افزود: شبکه‌های تماشا، قرآن و سلامت هم از ابتدای سال جاری تا انتهای بهمن ماه، 86 عنوان برنامه تولیدی مراکز را پخش کرده‌اند که مجموع قسمت‌های آنها 217 قسمت بوده است.
شکیبا تصریح کرد: شبکه‌های یک و افق سیما هم طی همین مدت به ترتیب 29 و 20 عنوان برنامه از تولیدات مراکز استانی صدا و سیما را در قالب 51 و 24 قسمت در کنداکتور پخش خود قرار داده‌اند.
مدیر روابط عمومی معاونت امور استان‌های رسانه ملی ادامه داد: به این ترتیب طی 11 ماه گذشته، 958 عنوان برنامه تولیدی استان‌ها در قالب 2 هزار و 881 قسمت روی آنتن شبکه‌های سراسری سیما رفته که این آمار فارغ از برنامه‌های زنده در مناسبت‌های مذهبی و ملی همچون محرم، رمضان، راهپیمایی ها و... است.