سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

از امروز شبکه شما شیرینی تعارف می کند - صفحه محتوایی خبر

 

 

از امروز شبکه شما شیرینی تعارف می کند

سریال هشت قسمتی «بفرما شیرینی» به کارگردانی محمود شاکری و مسعود میرزایی و تهیه کنندگی مسعود میرزایی در  شبکه استانی سیمای خلیج فارس تهیه و تولید شده است.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها این سریال که با موضوع اجتماعی و ساختار طنز طراحی شده است از شنبه 22بهمن ماه هر روز ساعت 12:30 از شبکه شما روی آنتن می رود.
سریال داستانی «بفرما شیرینی » داستان پسر 33ساله ای به نام محسن است که بخاطر مشکلات مالی تمایلی به ازدواج ندارد. مادر محسن فوت کرده و محسن به همراه خواهرش نرگس و پدرش زندگی می کند. محسن که در یک روزنامه کار می کند همراه نرگس به تازگی در دانشگاه قبول شده اند و پدر به صورت جدی پیگیر پیدا کردن همسری مناسب برای محسن است و در این راه نرگس، خواهر، شوهر خواهر و مش محفوظه( زن همسایه) ، پدر محسن را همراهی می کنند.

alt

حکایت خواستگاری های محسن به جایی رسیده که همکارانش سر به سر او می گذارند ولی در این میان اتفاق جالبی رخ می دهد و محسن به همراه خواهرش نرگس به فکر ازدواج پدر افتاده و برای وی دنبال همسر می گردند و این موضوع اتفاقات جالب و طنزی را به دنبال دارد .

برپایه همین گزارش لوکیشن های این مجموعه در شهر بندرعباس بوده و تولید آن به مدت 5 ماه طول کشیده است

بازیگران این سریال بومی هستند و محمد علی قویدل، غلامرضا میرزایی، مریم حکمت، حنزله زارعی، شمسی عامری، علی علوی از جمله افرادی هستند که در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند.

این سریال را مسعود میرزایی به رشته تحریر درآورده و صدابردار این سریال سیدرضا مدنی دینانی و تصویر بردار و نورپرداز آن تورج قادری است. مرتضی نیک نهاد نیز در زمینه طراحی صحنه همکاری داشته است.