سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

از برگ سبز گیلان تا مرجان های چابهار در آخر هفته شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

از برگ سبز گیلان تا مرجان های چابهار در آخر هفته شما

فیلم های تلویزیونی «برگ سبز» و «جان و مرجان» به ترتیب تولید صدا و سیمای مراکز گیلان و سیستان و بلوچستان پنج شنبه و جمعه از شبکه شما روی آنتن می رود.

فیلم تلویزیونی «برگ سبز» به کارگردانی و تهیه کنندگی محمدرضا معینی، از تولیدات صدا و سیمای مرکز گیلان، پنجشنبه 13تیر ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود.

 داستان فیلم تلویزیونی «برگ سبز» با بازی انوش نصر، اصغر کهن قنبریان و علی رضا عیسی از این قرار است که: محتشم صاحب کارخانه چای، در تصادف مشکوکی کشته می شود و پسرش اشکان برای مراسم ترحیم او به ایران بازگشته و آراد برادر ناتنی اش از همان ابتدا با او ناسازگاری دارد. در ادامه و طی ماجراهایی مشخص می‌شود که آراد به قاچاق چای و واردات چای تقلبی می پردازد.

فیلم تلویزیونی «جان و مرجان» به کارگردانی مجید شیرودی و تهیه کنندگی مهدی نجارپیشه، جمعه 14 تیرماه ساعت 13:30 ازشبکه شما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم تلویزیونی «جان و مرجان» آمده است: امیرعلی بیات در پروژه ای تحقیقی بر روی مرجان ها و استحصال دارویی ویژه برای استخوان سازی در چابهار فعالیت می کند. مدتی است پروژه به مشکل برخورده و امیرعلی دچار بحران شده است. او قرار است با نیلوفر، همکار خود در پروژه ازدواج کند. درافشان پدر نیلوفر که بر اثر تصادفی فلج شده است با ازدواج این دو مخالف است و تمایل دارد که دخترش با شخصی به نام نیما ازدواج کند. 

alt

alt