سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

از تابستان طولانی و مرکز خراسان رضوی قدردانی شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

از تابستان طولانی و مرکز خراسان رضوی قدردانی شد

در آیین پایانی دهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر مشهد از مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی برای تولید فیلم سینمایی « تابستان طولانی » قدردانی شد.

در این مراسم با اهداء لوح تقدیری از سوی ریاست سازمان سینمایی و سمعی  و بصری کشور و مدیر کل و دبیر دهمین جشنواره فیلم فجر مشهد به حجت الاسلام و المسلمین علی نهاوندی مدیر کل مرکز خراسان رضوی، از ایشان به دلیل تلاش در جهت ایجاد این اثر فرهنگی و هنری در استان قدردانی شد.

نهاوندی بعد از پخش  نماهنگ  این فیلم در مراسم، گفت: من به همه هنرمندان خطه فرهنگ ساز خراسان رضوی تبریک می گویم. این اثر  با ظرفیت های استانی تولید شد و راهیابی آن به بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر نشان دهنده میزان موفقیت و سطح مقبولی آن است.

همچنین در این مراسم از دکتر علی خزائی فر کارگردان فیلم تابستان طولانی نیز با اهداء لوح تقدیری، قدردانی شد.

در ادامه این مراسم مدیر کل و دبیر دهمین جشنواره فیلم فجر مشهد در آیین پایانی این جشنواره،  با اهدا لوح تقدیری از صدا و سیمای خراسان رضوی به دلیل اطلاع رسانی شایسته و پوشش خوب  این رسانه که نقش بارزی در برگزاری هرچه بهتر این رویداد فرهنگی، هنری استان داشته است، تشکر و قدردانی نمود.   

alt

گفتنی است جشنواره فیلم فجر مشهد 10 سالگی خود را در مشهد سپری می کند و امروزه توانسته جای خود را به عنوان یک رویداد فرهنگی و مهم در میان مردمان هنر دوست استان باز کند. فیلم تنهای تنها نیز  بهترین فیلم این دوره از جشنواره انتخاب مردم پایتخت معنوی ایران بوده است. 

دهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر مشهد از 14 بهمن با اکران فیلم در این شهر آغاز شد و سپس طی مراسمی در پردیس سینمایی هویزه مشهد به کار خود با حضور مسئولان سینمایی و سیاسی اجتماعی کشور و استان به کار خود پایان داد.