جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

از تلاش های 13 ساله کلباسی تقدیر شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

از تلاش های 13 ساله کلباسی تقدیر شد

از تلاش های 13 ساله کلباسی تقدیر شد

آئین تکریم علی کلباسی و معارفه مسعود احمدی افزادی مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز اصفهان در سالن همایش های این مرکز برگزار شد.

در این آئین که جمعی از مسئولان استان، هنرمندان و  کارکنان صداوسیمای مرکز اصفهان حضور داشتند؛ حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم معاون امور مجلس و استان های رسانه ملی با تأکید بر اهمیت شبکه های استانی گفت: با راه اندازی شبکه های استانی مسائل فرهنگی، هنری و قومی بسیار مناسبی در کشور قوام و در سطح جامعه ترویج داده شده است.

معاون امور مجلس و استان های رسانه ملی با بیان اینکه در کشور بیش از 95 درصد از ظرفیت های فرهنگی در خارج از پایتخت است افزود: اگر بخواهیم به جایگاه فرهنگی خودمان دست پیدا کنیم باید به داشته های خود رجوع کرده چراکه نادیده گرفتن سرمایه های فرهنگی باعث عقب افتادگی رسانه ملی می شود.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم به وجود 24 هزار شبکه تلویزیونی بروی ماهواره ها اشاره کرد و ادامه داد: در این نبرد نا برابر رسانه ملی به تنهایی با آنها در عرصه جنگ نرم در حال مقابله است. وی افزود: امروزه بسیاری از افکار در حصار رسانه ها اسیر هستند زیرا فضای جامعه به سمت مجازی شدن در حرکت است و در این میان نقش رسانه نقش بارزی است که باید هم در عرصه محتوا و هم در عرصه تکنولوژی اقدامات مؤثری داشته باشد.

در ادامه کلباسی مدیرکل قبلی صداوسیمای مرکز اصفهان به ظرفیت های استان اشاره کرد و گفت: شبکه تلویزیونی استان اصفهان که اولین شبکه پس از تهران بود در طی 18 سال فعالیت بیش از 50 سریال تلویزیونی، 16 مستند، 320 قسمت انیمیشن تهیه، تولید و پخش کرده است. وی برتری 10 سال پیاپی معاونت اطلاعات و اخبار استان بین مراکز، کسب رتبه های برتر در تهیه و تولید گزارش ها، نمایشنامه و برنامه های رادیوئی و تلویزیونی تهیه و تولید آثار فاخر در بخش موسیقی و ارائه ده ها تحقیق و پژوهش منجر به تولید را از فعالیت های شبکه اصفهان در کارنامه کاری خود بیان کرد.

احمدی افزادی مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز اصفهان به ظرفیت های فرهنگی، اقتصادی، علمی و مذهبی شهر تاریخی اصفهان اشاره کرد و گفت: این شهر نماد عظمت و پایداری و نماد علم و فقاهت است که رسانه بخصوص شبکه استانی اصفهان از این ظرفیت ها و وجود افراد نخبه و فرهیخته این شهر به خوبی باید استفاده کند.

در پایان این آئین حکم انتصاب دکتر احمدی افزادی به عنوان مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز اصفهان اعطا و از تلاش 13 ساله مهندس کلباسی قدردانی شد.