سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

از جنوب شرقی تا عبور از تاریکی در شبکه شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

از جنوب شرقی تا عبور از تاریکی در شبکه شما

فیلم های تلویزیونی «از جنوب شرقی» و «عبور از تاریکی» به ترتیب تولید صدا و سیمای مراکز سیستان و بلوچستان و زنجان پنج شنبه و جمعه از شبکه شما پخش می شود.  

فیلم تلویزیونی «از جنوب شرقی» به کارگردانی آیدا پناهنده و تهیه کنندگی یاسرخیر تولید صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان 5شنبه ساعت 23 از شبکه شما روی آنتن می رود.

در این فیلم بشیر که خدمت سربازی اش به پایان نرسیده برای کار در یک تولیدی نزد خالد دوست دوران خدمتش می رود؛ اما در آن جا متوجه می شود دوستش تولیدی ندارد و به کار فروش لباس های دست دوم خارجی مشغول است. بشیر بخشی از سرمایه اندک خود را در اختیار خالد می گذارد و نزد او، به امید زندگی بهتر و کمک به خانواده شروع به کار می کند. بشیر از کارش راضی نیست و به همین دلیل به سراغ احب لنجی می رود تا شاید در لنج او کاری بیابد. از طرفی خالد در کار لباس فریب خورده و متضرر می شود و...

در این فیلم بازیگرانی همچون امین گلستانه، پوریا رحیم سام، رایا نصیری، غلام پودینه و... به ایفای نقش می پردازند.

فیلم تلویزیونی «عبور از تاریکی» به تهیه کنندگی، کارگردانی و نویسندگی عبدالرضا صادقی جهانی در صدا و سیمای مرکز زنجان تهیه و تولید شده است. که جمعه ساعت 13:15  از شبکه شما پخش می شود.

موضوع داستان تله فیلم «عبور از تاریکی» درباره نخبه و طراح ترانسفورماتور راکتوری به نام مهندس نصیری است که به دلیل وجود مشکلات و سختی‌های زیادی در مسیر پروژه‌ها تصمیم به استعفا گرفته و قصد رفتن به خارج از کشور را دارد و در این شرایط نامه‌ای در زمینه فوت شیخ محمود تنها حامی وی که سال‌ها او را حمایت کرده است، به مهندس می‌رسد.

عبدالرضا اکبری، رضا توکلی، سیروس همتی، اسحاق نوفر، نازنین رحیمی، غلامرضا امندی، امیررضا زاد سرور، مهدی صحبت لو و محمد شمس در این فیلم نقش آفرینی کرده اند.

alt

alt