جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

از دلالی تا زراعت با این دو نفر - صفحه محتوایی خبر

 

 

از دلالی تا زراعت با این دو نفر


مجموعه تلویزیونی «این دو نفر» در 20 قسمت 30 دقیقه ای به تهیه کنندگی بابک بدبین و کارگردانی محسن ضیایی در سیمای مرکز مهاباد تهیه می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز مهاباد، توجه به فرهنگ بومی منطقه که دارای اهمیت خاصی است و می تواند معرف و تقویت کننده آداب و رسوم منطقه و ارزشهای اسلامی ایرانی باشد، از اهداف ساخت این مجموعه است.

این سریال به ماجرای دو شخص روستایی و شهری می پردازد که بعد از آشنایی اتفاقاتی برایشان پیش می آید.

رئوف در شهر مشغول معاملات و دلالی های کوچک و کاذب است و زندگی خود را از این راه می گذراند. همسرش سوسن از این وضع ناراضی است و می خواهد رئوف به شغل آبرومندانه تری بپردازد اما رئوف با ادامه این شغل بدهکار می شود تا جایی که ناچار می شود از ترس طلبکاران از شهر متواری گردد. رئوف با شخصی به نام مارف که از روستا به شهر آمده است بر خورد می کند و با هم آشنا می شوند و به قاچاق و شغل های کاذب روی می آورند که در نتیجه اتفاقاتی برایشان پیش می آید و به زندان  می افتند. کاک رحیم پدر مارف از روستا به شهر می آید و با گذاشتن وثیقه آن دو را آزاد کرده و برای کار زراعت وکشاورزی همراه خود به روستا می برد و ...

سایر عوامل:

تصویربردار و نورپرداز: عبدالقادر طه زاده / نویسنده: بابک بدبین / ناظر محتوایی: ناصح حکمت آرا / صدابردار: یوسف صرفه جوئیان / تدوین: محسن ضیایی / تولید موسیقی: هاشم رشادت / ناظر ضبط و صدابردار موسیقی: شهباز شاهین پور / مدیر تولید و دستیار تهیه: حسین محی / مترجم: اسماعیل خضری / هماهنگی: اسماعیل امام زنبیلی، محسن محمدزاده / منشی صحنه: گلچین دنیادیده / منشی تولید: اکرم حمزه زاده / دستیاران صدا و تصویر: حسین عزیزی، رزگار یوسفی / خدمات رایانه ای: محسن محمدزاده.

بازیگران: ایوب حسنی، لقمان صالحی، رسول رحیمی، هوشنگ جعفر نژاد، مهران فقری، پروین ملک زاده، فتاح فتاح زاده، لقمان ارشادی، لیلا مولودی، لقمان برخانه، فاطمه توتونچی، چیمن محمدی، اکرم حمزه زاده، پروانه آذرپندار، عباس محی، امید لال، محمد یوسف زاده و ...

alt

alt