سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

از زیتون سربلند تا قدس شریف در صدا ‌وسیمای گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

از زیتون سربلند تا قدس شریف در صدا ‌وسیمای گلستان

از زیتون سربلند تا قدس شریف در صدا ‌وسیمای گلستان

 

صدا وسیمای مرکز گلستان دو ویژه برنامه «تا قدس» و «زیتون سربلند» را به مناسبت روز جهانی قدس تقدیم مخاطبان همیشگی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، سیمای گلستان با ویژه برنامه «تا قدس» از ساعت 9 تا 13 جمعه 2 خرداد، به صورت زنده روز جهانی قدس را با حضور خودرویی مردم همیشه در صحنه گلستان به تصویر می‌کشد. پوشش زنده مراسم روز قدس، کارشناسی ابعاد سیاسی، اجتماعی این روز مهم، اجراهای متعدد زنده سرود و موسیقی در استودیوی برنامه، ارتباط زنده با محل برگزاری مراسم راهپیمایی، پخش وله‌های مختلف و پخش تصاویر هوایی از مراسم از بخش‌های برنامه است.  همچنین شبکه گلستان با 4 اکیپ سیار تولید سیما در شهر گرگان، خیابان امام خمینی(ره)، چهارراه میدان، خیابان شهید رجایی و و سه راه بهارستان، حمایت مردم گلستان از ملت مظلوم و بی‌دفاع فلسطین و غزه را به جهانیان نشان می‌دهد.

شبکه استانی صدای گلستان هم به منظور انعکاس این روز جهانی، ویژه برنامه‌ای را با نام «زیتون سربلند» تدارک دیده است. این برنامه از ساعت 9 صبح آغاز و تا اذان ظهر به‌صورت زنده با دعوت از کارشناسان سیاسی و فرهنگی، پخش پیام‌های نماینده ولی فقیه در استان و استاندار، ارتباط تلفنی با ائمه جمعه و فرمانداران و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و پخش سخنان امام(ره) و رهبری، انزجار مردم ولایتمدار استان از رژیم غاصب اسرائیل را منعکس می‌کند. رادیو ترکمنی برون مرزی مرگز گلستان نیز ویژه برنامه«سایرایاراولکام» را به مدت 120 دقیقه با حضور کارشناسان مذهبی و گزارش‌های مردمی روی آنتن می‌برد. همچنین برنامه‌های روتین رادیو ترکمنی از جمله ویژه برنامه سحری «ضیافت الهی»، «چشمه ایمان» و «جهان سیاست» به‌طور ویژه به روز جهانی قدس اشاره می‌کند.

حوزه معاونت خبر این مرکز هم با 26 اکیپ خبری در گرگان و شهرستان‌های استان، ضمن ارائه گزارش‌های مردمی، اخبار راهپیمایی باشکوه مردم را به اطلاع مخاطبان  در استان و شبکه‌های سراسری می‌رساند.