جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

از قوی ترین مرد جهان تجلیل شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

از قوی ترین مرد جهان تجلیل شد


مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد و فرمانده قرارگاه امام سجاد(ع) از سیامند رحمان قهرمان وزنه برداری مسابقات پارالمپیک لندن قدردانی کردند. 

امان اللهی جوانان برومند کشورمان را بهره مند از گوهر اخلاق و متاع  پهلوانی و جوانمردی خواند و افزود: بالندگی و سلامت جامعه مرهون ورزشکارانی است که وجهه همت خود را در پرورش جسم و جان و رضایت خدا و خلق خدا قرار می دهند.

 امان اللهی به تولید مستند «می خواهم نفر اول باشم» با موضوع زندگی سیامند رحمان قهرمان وزنه برداری جهان و پارالمپیک در مرکز مهاباد اشاره کرد و افزود: به تصویر کشیدن موفقیت جوانان غیور کرد که در عرصه های مختلف برای میهن عزیز اسلامیمان افتخار آفرینی می کنند در اولویت برنامه های صدا و سیمای مرکز مهاباد است.

یادآور می شود «مستند می خواهم نفر اول باشم» فعالیت های ورزشی سیامند رحمان را به تصویر کشیده است. این قهرمان با وجود ناتوانی جسمی و معلولیت موفق به کسب جوایز متعدد در مسابقات جهانی وزنه برداری در کشورهای امریکا، لیبی، مالزی و مسابقات پارآسیایی گوانگجوی چین شده بود.

alt

 آخرین افتخارآفرینی سیامند رحمان کسب مدال طلای مسابقات پارالمپیک لندن است. سیامند رحمان پس از بازگشت از مسابقات پارالمپیک لندن با حضور در صدا و سیمای مرکز مهاباد در ارتباطی زنده با شبکه 3 سیما شرکت نموده و در مقابل ساختمان صدا و سیمای مرکز مهاباد مورد استقبال گرم و پرشور مردم ورزش دوست شهرستان مهاباد قرار گرفت.