سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

از مراکز فعال در حوزه فضای مجازی تقدیرشد - صفحه محتوایی خبر

 

 

از مراکز فعال در حوزه فضای مجازی تقدیرشد

از مراکز فعال در حوزه فضای مجازی تقدیرشد


در حاشیه همایش سراسری مدیران رسانه ملی با حضور رضا قدیمی معاون فضای مجازی صدا و سیما، حمیدرضا زندی مدیر کل فضای مجازی امور استان ها و تعدادی از مدیران کل سازمان صدا و سیما از مراکز  فعال فضای مجازی مراکز استان ها در بخش های مختلف تقدیر به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ، چهار مرکز فارس ، چهارمحال و بختیاری ، کرمان به ترتیب رتبه اول تا سوم را در حوزه فضای مجازی کسب کردند.
بر اساس این گزارش  صدا و سیمای مرکز فارس برای تولید و توزیع در فضای مجازی و پیام رسان سروش بویژه پوشش مناسب برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و همچنین حماسه ۹ دی حائز رتبه اول، مرکز چهارمحال و بختیاری بدلیل تولید و توزیع محتوا در پیام رسان سروش بویژه پوشش مناسب برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی النقلاب اسلامی  حائز رتبه دوم  و صدا و سیمای مرکز کرمان برای تولید و توزیع محتوا در پیام رسان سروش بویژه اطلاع رسانی و پوشش مناسب راهپیمایی 9دی ماه و برنامه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حائز رتبه سوم شدند.
همچنین دو مرکز یزد و استان مرکزی برای تولید و توزیع محتوا  بویژه اطلاع رسانی و پوشش مناسب راهپیمایی 9دی ماه به ترتيب رتبه های دوم و سوم در دیگر پیام رسان ها را کسب کردند.
در این مراسم از تلاش حوزه مجازی مراکز سیستان وبلوچستان ، خوزستان، ایلام ، آبادان  در خصوص خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی تقدیر و تشکر شد.
همچنین در خصوص پوشش مناسب اخبار حوادث و رويدادهای زلزله و سقوط هواپیما فضای مجازی کرمانشاه (زلزله) و فضای مجازی شبکه دنا ( سقوط هواپیما)  مورد تقدیر قرار گرفتند.