جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

استاندارفارس: از راه اندازی شبکه رادیویی و تلویزیونی گردشگری در فارس حمایت می کنم - صفحه محتوایی خبر

 

 

استاندارفارس: از راه اندازی شبکه رادیویی و تلویزیونی گردشگری در فارس حمایت می کنم

استاندارفارس: از راه اندازی شبکه رادیویی و تلویزیونی گردشگری در فارس حمایت می کنم

 

دکتر عنایت الله رحیمی استاندار فارس در دیدار مدیرکل و معاونان صدا و سیما توسعه گردشگری در استان را از برنامه های جدی خود برشمرد و گفت: از طرح هایی که به هرشکل صنعت گردشگری در استان را تقویت کند حمایت می کنم.

استاندار جدید فارس با اشاره به برنامه ها و برنامه ریزی های خود برای سرعت بخشیدن به توسعه فارس در مدت زمان معقول و مطلوب، همگامی و همراهی صدا و سیما را در همراه کردن مردم با برنامه های مدیران بسیار موثر دانست و افزود: صدا و سیمای فارس در برقراری تعامل و ایجاد تعادل در تولیدات رسانه ای خود و پشتیبانی از عملکرد مثبت مسئولین و همچنین بیان خواست و توقع به حق مردم عملکرد قابل توجهی داشته است و ادامه این سیاست در دوره جدید مدیریت استان خدمت خوبی به مردم و مسئولینی است که با صداقت و تلاش همت خویش را معطوف خدمت به مردم کرده اند.

دکتر رحیمی با بیان این که از صدا و سیمای استان می خواهم که دو طرح بزرگ و تاثیرگذار در استان و کشور مطرح و پی گیری کند، پیشنهاد مدیرکل صدا وسیما مبنی بر راه اندازی شبکه گردشگری را مطلوب و کاربردی خواند و از حمایت همه جانبه خود برای تحقق این مهم خبرداد.

در این دیدار که در اولین هفته کاری دکتر رحیمی در کسوت استانداری فارس صورت گرفت مدیرکل صدا و سیمای فارس با تبریک به استاندار جدید از آمادگی همه جانبه رسانه استانی برای تحقق برنامه های مدیر ارشد اجرایی استان براساس چشم انداز توسعه فارس خبرداد.

سهرابی با اشاره به ویژگی های منحصر به فرد فارس در حوزه صنعت، گردشگری از موافقت مدیران ارشد رسانه ملی با راه اندازی شبکه رادیویی ملی گردشگری به میزبانی فارس در شهر شیرازمشروط به موافقت و مشارکت استان خبرداد وتصریح کرد: استان های دیگر نیز تمایل و درخواست خود را برای میزبانی شبکه گردشگری به رسانه ملی ارائه داده اند اما هیچ کدام از آن ها قابلیت و ظرفیت استان فارس را ندارند بنابراین شایسته است همه فعالان این حوزه همچنین مسئولان و متولیان، استانداری فارس و صدا وسیما را برای تحقق این اقدام مهم یاری کنند.

مدیرکل صدا وسیمای فارس همچنین از آمادگی این مرکز برای افتتاح 160 پروژه فنی و تولیدی خبرداد و ابراز امیدواری کرد با حضور مدیران ارشد رسانه ملی این طرح های مهم که بخش زیادی از آنها ایستگاههای تلویزیون دیجیتال در مناطق مختلف استان هستند افتتاح و راه اندازی شود.