جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

استاندار آذربایجان غربی حضوری از کارکنان اطلاعات و اخبار مرکز تقدیر کرد - صفحه محتوایی خبر

 

 

استاندار آذربایجان غربی حضوری از کارکنان اطلاعات و اخبار مرکز تقدیر کرد


استاندار آذربایجان غربی با تقدیر از مدیران و دست اندرکاران حوزه اطلاعات و اخبار صدا و سیمای استان ، اخبار صدا و سیما را تاثیرگذار و پیشانی اطلاع رسانی نظام معرفی کرد .

جلال زاده استاندار آذربايجان غربي در جمع دست اندرکاران حوزه اطلاعات و اخبار مركز، اقتدار رسانه را بالاترین اقتدارها عنوان کرد و گفت: رسانه ملی پا به پای مردم باید در انعکاس هدفمند و تاثیرگذار پیام جهانی انقلاب اسلامی اطلاع رسانی کند و صدا و سیمای آذربایجان غربی هم این ظرفیت را دارد که همگام با شبکه های بین المللی برنامه تولید و پخش کند .

وی برگزاری اجلاس سران کشورهای غیرمتعهدها را در کشور در شرایط حساس کنونی مهم دانست و گفت: بررسی وضعیت کشورهای عضو این نهاد مهم بین المللی نشان می دهد که ایران به اصول و اساسنامه این نهاد در حفظ استقلال خود کاملا پایبند است.

استاندار آذربایجان غربی تاکید کرد: ایران اسلامی پس از سه دهه به عنوان یک نظام سیاسی مقتدر و با پشتوانه مردمی و قدرت اسلام به عنوان یک نظام تاثیرگذار در معادلات جهانی مطرح می باشد .

جلال زاده در ادامه خاطر نشان کرد: نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر تفکر با نشاط و زنده اسلامی است و مردم پای نظام اسلامی ایستاده و به آن علاقمند هستند و ایران اسلامی با عزت و اقتدار به مسیر روشن خود ادامه می دهد.

شكرنيا مدیرکل مرکز آذربایجان غربی هم در این نشست با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفته دولت، این ایام را فرصت مناسبی برای تجلیل از خادمان نظام و خدمتگزاران مردم عنوان کرد .

وي با اشاره به اینکه رسانه استاني برای اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و ایجاد امید آفرینی و نشاط در جامعه تلاش می کند تصریح کرد: تنوع قومی و زبانی موجب به وجود آمدن ذائقه های متنوعی شده است و همچنین همجواری با کشورهای همسایه تلاش شبکه استانی برای جلب رضایت مخاطبان را چندین برابر کرده است .

مراد ویردی معاون اطلاعات و اخبار هم در این نشست گزارشی از عملکرد و موفقیت های این معاونت ارائه کرد .

استاندار آذربایجان غربی در پایان این نشست با اهدای لوح از تلاشهای مدیر کل و معاون اطلاعات و اخبار در حوزه اطلاع رسانی تقدیر کرد .

alt

alt