سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

استاندار خراسان رضوی از مراحل تولید تله فیلم سفر سهراب، بازدید کرد - صفحه محتوایی خبر

 

 

استاندار خراسان رضوی از مراحل تولید تله فیلم سفر سهراب، بازدید کرد

استاندار خراسان رضوی از مراحل تولید تله فیلم سفر سهراب، بازدید کرد

 

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای خراسان رضوی علی رضا رشیدیان درحاشیه ی این بازدید ضمن گفتگو با عوامل ساخت این تله فیلم اظهار داشت: این استان به دلیل وجود هنرمندان، مفاخر و تولیدات سینمایی و انیمیشن در کشور از جایگاه بالایی برخوردار است که باید از این ظرفیت برای معرفی قابلیت های این خطه در عرصه های مختلف استفاده کنیم.
رشیدیان با اشاره انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام، تاکید کرد: انتظار این است که هنرمندان به ویژه خراسانی ها، از این فرصت برای معرفی ظرفیت های منحصر به فرد مشهد مقدس، به دنیا، استفاده کنند.
استاندار خراسان رضوی گفت: بر اساس توافقات صورت گرفته با وزارت ارشاد، در کنار جشنواره ی فیلم فجر، جشنواره ی فیلم های دینی و معنا گرا نیز با محوریت مشهد مقدس، برگزار خواهد شد که با توجه به حجم مخاطب آن باید از این فرصت نیز برای معرفی توانمندی های هنری و فرهنگی استان، استفاده کنیم.
درادامه مدیر کل صداوسیمای خراسان رضوی گفت: کیفی سازی پیام در صداوسیمای خراسان رضوی در همه حوزه ها بر اساس فرهنگ بومی ، داشته های محلی و آداب ورسوم در حال انجام است.
نصرپور افزود : محورهای برنامه سازی در صداوسیمای خراسان رضوی براساس ترویج و توسعه فرهنگ رضوی ، مسجد محوری، ترویج فرهنگ دفاع مقدس، اقتصاد مقاومتی و موضوع جوانان است.
گفتنی است؛ این تله فیلم را  جواد علیزاده تهیه و کارگردانی کرده است.