جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

استاندار قزوین در جمع همکاران مرکز - صفحه محتوایی خبر

 

 

استاندار قزوین در جمع همکاران مرکز

استاندار قزوین در جمع کارکنان صدا و سیمای مرکز قزوین بر ضرورت عزم همگانی برای اصلاح رفتارهای اجتماعی تأکید کرد.

مرتضی روزبه استاندار قزوین در جمع برنامه سازان و کارکنان صدا و سیمای مرکز قزوین با اشاره به شکل گیری برخی رفتارهای غلط در جامعه گفت: برای اصلاح رفتارهای غلط باید با شیوه های صحیح و عینی اقدام نماییم تا مقصود حاصل شود.

استاندار قزوین توجه به علوم انسانی را لازمه موفقیت در عرصه شکوفایی اجتماعی دانست و خاطر نشان کرد: امروزه نیازهای انسان در حوزه های مختلف با بهره گیری از دانش و علم روز بدست متخصصان برطرف می شود؛ اما غفلت از علوم انسانی موجب شده تا در کشور ما رشد اجتماعی انسان ها همچنان بعنوان حلقه ی مفقوده باقی بماند.

استاندار قزوین فرهنگ سازی را مهمترین مسیر و شیوه برای اصلاح رفتارهای غلط دانست و گفت: دراین راستا باید فرهنگ بصورت کاملاً گسترده و در شمول کلی آن تعریف شود.

آقای صادقی جهانی مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین هم در سخنانی با برشمردن مراحل اصلاح رفتارهای اجتماعی گفت: اصلاح رفتارهای اجتماعی از دشوارترین و طولانی ترین پروسه های تغییر و تحول محسوب می شود که با معرفت افزایی، دانش افزایی و هنجار سازی می توان به این مهم نائل آمد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین همچنین بر ضرورت توجه برنامه سازان این مرکز به اصلاح رفتارهای اجتماعی در برنامه های رادیویی، تلویزیونی و خبری تأکید کرد.

alt