جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

استاندار قم : صدا و سیما حلقه ارتباط دوسویه مردم و دولت - صفحه محتوایی خبر

 

 

استاندار قم : صدا و سیما حلقه ارتباط دوسویه مردم و دولت

استاندار قم : صدا و سیما حلقه ارتباط دوسویه مردم و دولت

استاندار قم : صدا و سیما حلقه ارتباط دوسویه مردم و دولت

استاندار قم در دیدار از صدا و سیمای مرکز قم از تلاش‌های این مرکز در تبیین خدمات دولت به مردم قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز قم، سید مهدی صادقی استاندار مرکز قم با حضور در جمع مديران و كاركنان صدا و سيماي این مرکز طي سخناني با اشاره به پوشش رسانه‌اي برنامه‌هاي هفته‌ي دولت ، از تلاش‌هاي اين رسانه در تبيين خدمات دولت به مردم قدرداني كرد.

استاندار قم با بيان اينكه صدا و سيما حلقه‌ي مهم ارتباط صميمانه و دوسويه ي مردم و دولت است افزود: گرچه مدت کمی است مسئولیت استانداری را به عهده گرفته ام اما خوشبختانه صدا و سیمای قم کارنامه قابل قبولی را در ارتباط با دستگاه‌های دولتی دارد.

وي پاسخگويي مسئولان نسبت به عملكرد خود را موجب افزايش اعتماد عمومي عنوان و تصريح كرد: دولت خود را موظف به آگاهي بخشي و پاسخگويي نسبت به عملكرد خود مي‌داند.

صادقی ضرورت فرهنگ سازي براي افزايش انتقاد پذيري مسئولين را مورد تاكيد قرار داد و خاطرنشان كرد: همه ي مسئولين در معرض خطا و اشتباه هستند و از اينرو مطرح نمودن كاستي ها نقش مهمي در اصلاح رفتارهاي غلط دارد.

حجت الاسلام محمد لطفی نیاسر مدیرکل صدا و سیمای مرکز قم نیز با تاکید بر رسالت صدا و سیما در قبال اقدامات دولت و مطالبات مردمی افزود: صدا و سیما خود را ملزم می‌داند که زحمات دستگاه‌های اجرایی را منعکس کند و به مخاطبین استان نشان دهد. از طرفی صدا و سیما چشم و گوش بینای همه مسئولین در حوزه مطالبات مردمی است.

در ادامه این دیدار با حضور استاندار استودیوی جدید خبر صدا و سیمای مرکز قم افتتاح شد. این استودیو با امکانات دیجیتال نور و تصویر و ارتقاء کیفیت تصاویر نزدیک به 30 میلیارد ریال ارزش‌گذاری شده است که در راستای اقتصاد مقاومتی با تلاش مهندسان و نیروی انسانی متخصص مرکز قم و با استفاده از امکانات موجود با 10 درصد ارزش واقعی اجرا شده است.

با افتتاح این استودیو همه بخش‌های خبری استانی و بخش خبر حوزه شبکه خبر از این استودیو پخش خواهد شد. همچنین خبر شبکه نور سیمای مرکز قم با رویکردی جدید و اجرایی متفاوت هر روز در سه بخش 10:45 صبح، 18:30 عصرگاهی و 22:45 شبانگاهی روی آنتن سیما خواهد رفت.