سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

استاندار چهارمحال و بختیاری: جشنواره تولیدات مراکز زمینه ساز توجه بیشتر به چهارمحال و بختیاری خواهد بود - صفحه محتوایی خبر

 

 

استاندار چهارمحال و بختیاری: جشنواره تولیدات مراکز زمینه ساز توجه بیشتر به چهارمحال و بختیاری خواهد بود

استاندار چهارمحال و بختیاری: جشنواره تولیدات مراکز زمینه ساز توجه بیشتر به چهارمحال و بختیاری خواهد بود

 

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: انتظار داریم به خاطر برگزاری جشنواره تولیدات مراکز، توجه به این استان بیشتر و زمینه سرمایه گذاری در چهارمحال و بختیاری افزون تر شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، اقبال عباسی در آیین اختتامیه بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما که به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد ابراز کرد: رعایت عدالت رسانه‌ای، توجه ویژه به چهارمحال و بختیاری در حوزه پوشش خبری و تجهیزات رسانه‌ای در کنار توجه به ظرفیت‌های این استان، از جمله انتظاراتی است که از مسئولان رسانه ملی داریم.

وی افزود: 10 تا 13 درصد آب تمام کشور در چهارمحال و بختیاری موجود است و تولید می‌شود و این استان یکی از سرچشمه‌های مهم آبی در کشور به شمار می‌رود که ظرفتی مهم محسوب می‌شود همچنین در حوزه کشاورزی، صنعت و پرورش آبزیان هم رتبه‌‌های خوبی داریم که لازم است صدا و سیمای مرکز استان و رسانه ملی به این مسائل بیشتر بپردازند و ایرانیان را با این ظرفیت‌ها آشنا و زمینه سرمایه‌گذاری بیشتر را فراهم کنند.

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه انتظار داریم به خاطر برگزاری جشنواره تولیدات مراکز، توجه به این استان بیشتر شود گفت: طی هفته دولت، برنامه‌های متنوعی در چهارمحال و بختیاری اجرایی شده که بخشی از آنها مربوط به افتتاح پروژه‌های صنعتی و عمرانی است.

وی با اشاره به 30 سال فعالیت عمرانی در عمر 39 ساله انقلاب اسلامی عنوان کرد: طی 5 سال اخیر بیش از دو هزار پروژه عمرانی توسط دولت و 300 پروژه اقتصادی توسط بخش خصوصی در چهارمحال و بختیاری اجرایی شده‌اند که اینها در واقع یک هشتم اقدامات نظام اسلامی در طول این 30 سال به شمار می‌روند.

عباسی تصریح کرد: حدود 90 درصد زیرساخت‌های عمرانی و زیرساختی چهارمحال و بختیاری در دوران پس از انقلاب به ثمر نشسته‌اند این در حالی است که رژیم شاه روزانه 6 میلیون نفت 30 دلاری می‌فروخت و جمعیت کشور نیز 30 میلیون نفر بود ولی حجم کارهای عمرانی و اقتصادی پهلوی، به هیچ وجه با دوران پس از انقلاب قابل مقایسه نیست.