جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

استاندار چهارمحال و بختیاری: میزبانی جشنواره تولیدات مراکز فرصتی مناسب برای معرفی این استان به ایران است - صفحه محتوایی خبر

 

 

استاندار چهارمحال و بختیاری: میزبانی جشنواره تولیدات مراکز فرصتی مناسب برای معرفی این استان به ایران است

استاندار چهارمحال و بختیاری: میزبانی جشنواره تولیدات مراکز فرصتی مناسب برای معرفی این استان به ایران است

 

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: جشنواره تولیدات مراکز فرصتی مناسب برای معرفی دستاوردها و ظرفیت‌های این استان به تمام ایران است.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ،اقبال عباسی شنبه شب در مراسم افتتاحیه بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما که به میزبانی منطقه گردشگری چغاخور استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد اظهار کرد: در طول 55 سال دوران پهلوی که نفت کشور به صورت روزانه 6 میلیون بشکه تولید و فروخته می‌شد ولی حجم اقدامات عمرانی صورت گرفته در آن زمان با دوران 40 ساله بعد از انقلاب با وجود همه مشکلات و سختی‌ها، غیر قابل مقایسه است و می‌توان گفت 80 درصد زیرساخت‌های توسعه‌ای در حوزه‌های مختلف، در طول دوران بعد از انقلاب ساخته شده‌اند.
وی افزود: چهارمحال و بختیاری یکی از استان‌های مهم ایران در طول دوران مبارزات انقلاب و دفاع مقدس بوده و بعد از آن هم یکی از قابل اتکاترین مناطق برای مسئولان نظام جمهوری اسلامی بوده است.
استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه از همه ایرانیان دعوت می‌کنیم به این استان سفر کنند و جاذبه‌های گردشگری آن را مورد بازدید قرار دهند گفت: همچنین از سرمایه‌گذاران می‌خواهیم به منظور سرمایه‌گذاری به این استان بیایند، مجموعه استانداری این قول را می‌دهد که زمینه مساعد را برای این منظور فراهم کند.
وی از آماده شدن منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری خبر داد و افزود: در این منطقه برای واحدهای تولیدی و تبدیلی فراوانی جانمایی شده به طوری که زمینه سرمایه‌گذاری بیشتر را فراهم خواهد کرد.
عباسی برگزاری جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما را فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت‌های چهارمحال و بختیاری به مردم تمام ایران دانست و تصریح کرد: از اعتماد معاونت امور استان‌های صدا و سیما به این استان و میزبانی از جشنواره تولیدات مراکز تشکر می‌کنیم.