سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

استان فارس به عنوان قطب گردشگری همکاران صدا و سیما انتخاب شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

استان فارس به عنوان قطب گردشگری همکاران صدا و سیما انتخاب شد

استان فارس به عنوان قطب گردشگری همکاران صدا و سیما انتخاب شد

استان فارس به عنوان قطب گردشگری همکاران صدا و سیما انتخاب شد

دکتر بهفر مدیرکل امور اجتماعی و رفاهی در سفر خود به شیراز با مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس و تعدادی از معاونان و مدیران مرکز دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز فارس، سهرابی در این دیدار با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به استان فارس و رشد قابلیت ها و ظرفیت های استان در ابعاد مختلف و وجود گرانبهای شاهچراغ بعنوان نگین استان فارس در شیراز و بقاء متبرکه و امام زادگان واجب التعظیم دیگر گفت: شهر مقدس شیراز یک شهر بین المللی است چرا که آرامگاه شعرایی بزرگ چون حافظ و سعدی است و همه ساله شاهد ورود گردشگران خارجی است.

وی افزود : صدا و سیمای مرکز فارس تعامل خوبی با دیگر نهادها و ادارات استان دارد و بر همین اساس پیشنهاد احداث زائرسرا را به شورای شهر شیراز داده شد که مورد موافقت نیز قرار گرفته است.

سهرابی در ادامه ابراز داشت : برای بهبود وضعیت رفاهی همکاران در مرکز فارس و همچنین همکاران در مراکز استان ها که قصد سفر به شهر مقدس شیراز را دارند پیشنهاد تدوین برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت را داد.

دکتر بهفر مدیرکل امور اجتماعی و رفاهی سازمان هم در این جلسه گفت : با موافقت رئیس سازمان صدا و سیما 6 قطب گردشگری برای همکاران صدا و سیما انتخاب و مهیا می شود که استان فارس یکی از آنها است.

وی افزود :  16 هزار کارت برای همکاران در تهران و دیگر مراکز استان ها که دارای آیتم های مختلفی است و برای هر نفر بین 130 تا 160 هزار تومان اعتبار شارژ می شود ، صادر شده است تا استفاده از مراکز رفاهی سازمان در سراسر کشور برای همکاران امکان پذیر باشد.

وی از استان فارس بعنوان یک استان ویژه و چهارفصل یاد کرد و ابراز داشت : شهر مقدس شیراز در کشور قطب گردشگری و پزشکی محسوب می شود و مورد توجه رفاهی سازمان است و برای ایجاد زیرساخت های رفاهی جزء اولویت های سازمان به حساب می آید.

دکتر بهفر در ادامه گفت : تهران و مراکز استان ها دارای ظرفیت ها و قابلیت هایی است که با تهاتر یا مشارکت 50 درصدی می توان امکانات رفاهی مناسبی را در اکثر مراکز ایجاد کرد و حوزه خدمات و رفاهی و اجتماعی سازمان آماده هر گونه همکاری در این خصوص است. همچنین وی قول مساعدت داد تا بعضی مشکلات رفاهی و درمانی همکاران مرکز فارس را پیگیری نماید.

مدیرکل امور اجتماعی و رفاهی سازمان همچنین با سفر به سپیدان با ظرفیت های گردشگری این شهرستان آشنا و مقرر شد برای ایجاد زیرساخت های گردشگری در این منطقه و دیگر مناطقی که مورد بازدید قرار گرفت تصمیمات لازم اتخاذ گردد.