جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

استفاده از ظرفیت رسانه ملی برای رفع مشکلات مردم - صفحه محتوایی خبر

 

 

استفاده از ظرفیت رسانه ملی برای رفع مشکلات مردم

استفاده از ظرفیت رسانه ملی برای رفع مشکلات مردم

 

نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: باید از ظرفیت صدا وسیما در جهت رفع مشکلات و خدمت رسانی بهتر به مردم استفاده کرد.

حجت الاسلام والمسلمین مجید تلخابی دردیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین با استفاده از ظرفیت رسانه ملی برای رفع مشکلات مردم اشاره به نقش مهم و تاثیرگذار رسانه ملی درجامعه گفت : باید از نقش ویژه صدا و سیما در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم استفاده کرد .

نماینده مردم استان درمجلس خبرگان رهبری گریزی به توطئه های غرب و استکبار جهانی علیه نظام جمهوری اسلامی زد و گفت : دشمنان درسال 88 علیه کشورمان هجمه هایی به راه انداختند که در نهایت با درایت و برنامه ریزی مناسب و تاثیرگذار صدا و سیما خنثی شد.

وی با اشاره به حملات تندی که به دین مبین اسلام و روحانیت می شود ، افزود : صدا و سیمای مرکز قزوین می تواند با معرفی علمای شاخص استان و معرفی ابعاد پنهان زندگی این عالمان بزرگ در جهت آشنایی هرچه بهتر جوانان به مفاخراستان راهگشا باشد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین هم دراین دیدار به توطئه های کشورهای غربی علیه کشورمان اشاره داشت و گفت: در حال حاضر نزدیک به 160 شبکه ماهواره ای معاند فارسی زبان در جهت ضربه زدن به کشورمان فعالیت می کنند.

ابوالفضل معصومی فر، یکی از موثرترین عوامل بروز نا آرامی ها و اغتشاشات و ناآرامی های سال گذشته را تحرکات فضای مجازی عنوان کرد و گفت : باید پیام رسان قدرتمند داخلی که نیاز مخاطب را تامین می کند را جایگزین پیام رسان خارجی و بیگانه کرد.

وی گفت: صدا و سیمای مرکز قزوین آمادگی دارد تا ضمن معرفی علما و افراد برجسته و شاخص استان ، زمینه معرفی دستاوردهای  چهل ساله انقلاب را به نسل جوان فراهم کند.

مدیر کل صداوسیمای مرکز قزوین همچنین با حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران و عضو شورای حل اختلاف قوای سه گانه دیدار کرد.