سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

استقبال بسیجیان مرکز همدان از بانوی با حجاب - صفحه محتوایی خبر

 

 

استقبال بسیجیان مرکز همدان از بانوی با حجاب

مه لقا جام بزرگ بانوی محجبه و ورزشکار همدانی، ساعت 5 و 30 دقیقه بامداد امروز سه شنبه 17 مرداد  در میان استقبال خواهران بسیجی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران وارد فرودگاه امام خمینی تهران شد.

بانوان بسیجی سازمان صدا و سیما که از ساعات اولیه صبح با تاج گل در انتظار استقبال از این ورزشکار بسیجی بودند، هدف از استقبال صمیمی را تکریم ورزشکار محجبه ایرانی بعنوان الگویی تمام عیار برای دیگر بانوان ورزشکار کشور بیان کردند و حفظ حجاب کامل این ورزشکار ایرانی رادر طول مسابقاتش برای ایران اسلامی بزرگترین پیروزی توصیف کردند.

مه لقا جام بزرگ ساعت 11 و 30 دقیقه نیز در میان استقبال بسیار گرم و صمیمی مردم و مسئولان استان بوِژه صدا و سیمای مرکز همدان، سپاه پاسداران، تربیت بدنی، استانداری، شهرداری، بسیج و کارکنان صدا وسیما و همکاران پدر وی وارد همدان و گلباران شد.

دراین مراسم این بانوی افتخار آفرین کشورمان با قدردانی از حمایتهای خالصانه مردم و مسولان ابراز کرد: به لطف الهی و با تلاش و کوشش در المپیکهای بعدی با نشان طلا برگی بر تاریخ افتخارات ایران می افزایم.

در این مراسم مدیر کل صدا و سیمای مرکز همدان با اشاره به اینکه این افتخار آفرین ورزشی از خانواده بزرگ صدا وسیمای مرکز همدان است، حضور وی رادر مسابقات جهانی افتخاری بزرگ برای مردم و جامعه ورزشی استان دانست . مهندس میسر افزود: شبکه استانی همدان با بهره گیری از توان رسانه ای خود، برنامه های مدونی را برای حمایت از ورزش استان و توسعه آن پیش بینی کرده است .

وی حضور ورزشکار المپیکی شهرمان با حجاب کامل اسلامی را با وجود سختی آن برای شرکت در مسابقات، نشان از تعمیق فرهنگ اصیل ناب اسلامی در جوانان نخبه بخصوص ورزشکاران بیان کرد و افزود: در شرایط کنونی که چشم دنیا به ایران و ایرانی دوخته شده حضور چنین دختران محترمه، اصیل و مومنه ای می تواند علاوه برایجاد روحیه و انگیزه برای مردم کشورمان، یاس و ناامیدی رادر برابرسیاست های شیطانی دشمنان ایران اسلامی به آنان القا  می کند.

alt

alt