جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

استقبال شبکه اشراق از نوروز 95 با بیش از 16000 دقیقه برنامه - صفحه محتوایی خبر

 

 

استقبال شبکه اشراق از نوروز 95 با بیش از 16000 دقیقه برنامه

استقبال شبکه اشراق از نوروز 95 با بیش از 16000 دقیقه برنامه

استقبال شبکه اشراق از نوروز 95 با بیش از 16000 دقیقه برنامه

با آمدن صدای پای بهار همکاران با ذوق و بهاری رسانه استاني اشراق با برنامه های متفاوتی به استقبال این فصل رویش رفته و سعی دارند لحظات بسیار خوشی را برای هم استانی های عزیز تدارک ببینند.

معاونت صدای مرکز زنجان در نظر دارد با تهیه و پخش بیش از 7500 دقیقه برنامه به استقبال سال جديد برود . ویژه برنامه " گل بهار" ويژه ايام عید نوروز مي باشد که از ساعات قبل از تحویل سال شروع شده و در طول 13 روز نوروز در دو نوبت صبح و عصر با بخش های متنوعی ازجمله، معرفی مکان های گردشگری استان، بخش مهمانان برنامه،اطلاعات هواشناسی و راهها، گزارش از مهمانان نوروزی، معرفی مراسم و سنت های نوروز، تلفن های تبریک، مسابقه های تلفنی، سفرنامه، بخش های نمایشی و... ساعات و ايام خوشي را براي هم استاني ها و مسافران نوروزي رقم خواهد زد . علاوه بر اين سایر برنامه های روتین راديو استاني زنجان ازجمله دلخوشلوق، آوا و نوا، کندیمیز، فصل تازه ،صدای جوانی و برنامه های تامینی نيز هرکدام سعی خواهند کرد با حوال و هواي نوروز برنامه های متنوعی را توليد و پخش نمایند.

معاونت سیمای مرکز زنجان هم برنامه ريزي هاي خوب و متنوعي را براي ايام نوروز تدارک ديده است . ویژه برنامه «نوروز گلي» برنامه اي است که با آيتم هاي متنوع و شاد، لحظات تحويل سال را با هم استاني ها خواهد بود و سعي دارد تا ساعات به يادماندني را براي هموطنان فراهم نمايد . يکي ديگر از ویژه برنامه ايام نوروز سيما «بهار نغمه سی» مي باشد که هر روز صبح از شبکه اشراق پخش مي شود و از آيتمهاي آن مي توان به معرفي صنايع دستي، مناطق تاريخي و گردشگري استان ، پخش سرودها شاد بهاري و آيتم هاي نمايشي طنز و .... اشاره کرد . همچنين ویژه برنامه «بایرام گجه لري» نيز  با موضوعات و بخش های متنوعی ازجمله معرفی اماکن تاریخی و مکان های تفریحی، پخش تصاویر زیبا و بکر از طبیعت بهارانه استان، بخش اطلاعات راه ها و بخش هواشناسی، مصاحبه های مردمی ، شعرو خاطره گويي، پخش هشدارهاي ايمني عيد، بخش پزشکي عيد و ده ها آيتم متنوع ديگر شب هاي مفرحي را رقم خواهد زد . ساير برنامه هاي معاونت سيما نيز از جمله شادمانه، عطر آدینه، بیزیم ائللر، برنامه های تامینی و .... حال و هواي نوروز به خود خواهند گرفت . شايان ذکر است معاونت سيما بيش از 8000 دقيقه برنامه براي اين ايام پيش بيني کرده است .  

در معاونت خبر نيز همکاران پر تلاش مرکز سعي خواهد داشت تا اکثر گزارش ها و اخبار ويژه اين ايام باشد . گزارش هاي متنوعي در خصوص معرفي نقاط گردشگري ، تفريحي و تاريخي استان ، صنايع دستي استان، شناساندن قابليت ها و استعدادهاي بالقوه استان در همه زمينه ها براي مسافران نوروزي و ...... از جمله موضوعات متنوعي است که در قالب گزارش های مختلف رادیویی و تلویزیونی با مدت زمان بيش از  500 دقیقه در دستور کار اين معاونت قرار دارد .