جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

استقبال شما از روز ملی خلیج فارس و مادر - صفحه محتوایی خبر

 

 

استقبال شما از روز ملی خلیج فارس و مادر

شبکه شما در بزرگداشت روز خلیج فارس و مادر علاوه بر پخش دو فیلم تلویزیونی از مراکز خلیج فارس و یزد، برنامه های زنده خود را با موضوع این دو مناسبت تولید و پخش خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، امروز و به مناسبت روز ملی خلیج فارس، فیلم تلویزیونی لحظه صید به کارگردانی اسماعیل فلاح پور و تهیه کنندگی داوود بیدل، تولید صدا و سیمای مرکز خلیج فارس ساعت 18:15 از شبکه شما پخش می شود.

در این فیلم ناخدا شریف که دربین مردم منطقه از اعتبارخاصی برخوردار است پس از امضای قرارداد با فردی به نام منشی زاده جهت حمل و انتقال بار آن به لنج خود متوجه حرکت نامعقول منشی زاده در لنج می‌شود. منشی زاده بار خود را به دریا پرتاب می‌کند و این حرکت او با تعجب و اعتراض ناخدا شریف مواجه می‌شود...

بازیگرانی همچون رضا توکلي ،مجيد مشيري، مارال فرجاد و... در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

همچنین فردا مصادف با ولادت با سعادت حضرت زهرا(س) و روز مادر، فیلم تلویزیونی «مونس» به کارگردانی فریدون کرمی و تهیه کنندگی سید داود تقوی نژاد که در مرکز یزد تولید شده است ساعت 18 و 15 دقیقه پخش خواهد شد.

داستان این فیلم تلویزیونی در خصوص مونس کارگر کارگاه فرش بافی اسکندر است. او به دنبال حق خود و کارگران دیگر می‌باشد و قصد تشکیل یک تعاونی را دارد. اما از سوی اسکندر تهدید به اخراج می‌شود. اسکندر در ادامه مونس را تهدید به اجرا گذاشتن سفته‌های ملک (پدرمونس) کرده و از او می‌خواهد تا همسر فرزند عقب مانده اش شاهرخ شود.

مرتضی نسیم سبحان، علی اصغر باروتکوب زاده، جمیله ستوده نیا و ولی جلیلیان در فیلم تلویزیونی «مونس» به عنوان بازیگران اصلی حضور داشتند.

بر پایه همین گزارش، برنامه موسيقایي "هفت ترانه" که  توانسته است بخش عمده ای از خواسته‌هاي مخاطبان را در مورد موسيقي‌ تامين كند متناسب با این دو مناسبت موسیقی های با کلام جذابی را برای شنوندگان و بینندگان این برنامه در نظر گرفته است.

هفت ترانه هر شب  ساعت 21 از شبکه شما پخش می شود.

alt

alt