جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

استقبال گسترده برای شرکت در مسابقه تلفنی شبکه «شما» - صفحه محتوایی خبر

 

 

استقبال گسترده برای شرکت در مسابقه تلفنی شبکه «شما»

استقبال گسترده برای شرکت در مسابقه تلفنی شبکه «شما»

 

تهیه‌کننده مسابقه تلفنی شبکه «شما» گفت: این مسابقه هر شب به صورت زنده و با حضور دو شرکت‌کننده به صورت تلفنی روی آنتن می‌رود و هموطنان زیادی برای شرکت در آن ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی شبکه شما مجید قره‌گوزلو با اشاره به تولید و پخش مسابقه زنده تلفنی از شبکه «شما» اظهار کرد: این مسابقه دارای 5 مرحله است و در هر قسمت دو شرکت‌کننده داریم که از طریق تماس تلفنی، به سوالات هر مرحله پاسخ می‌دهند.

وی افزود: در هر مرحله دو جعبه سوال یا بازی داریم که مخاطب یکی از آنها را بر می‌گزیند و طبق انتخاب خودش، وارد مسابقه می‌شود که در صورت موفقیت، امتیاز آن مرحله به او تعلق می‌گیرد و وارد مرحله بعد می‌شود.

تهیه‌کننده مسابقه تلفنی شبکه شما با بیان اینکه سوالات این برنامه با موضوع گردشگری و شهرهای مختلف ایران طراحی شده‌اند گفت: هر شرکت‌کننده با توجه به امتیازات کسب شده، می‌تواند از جوایز نقدی در نظر گرفته شده که مقدار آن متفاوت و باز هم بسته به انتخاب جعبه مورد نظر از سوی خودش دارد بهره‌مند شود.

وی ادامه داد: در صورتی که شرکت‌کنندگان بتوانند همه امتیازات را کسب کنند و خانه رمز برای آنها روشن شود، پیشنهاد ما این است که از امتیازات خود صرف نظر کنند و وارد مرحله جایزه ویژه 5 میلیون ریالی شوند.

قره‌گوزلو با اشاره به زمان در نظر گرفته شده برای پخش مسابقه تلفنی شبکه شما عنوان کرد: مدت زمان این برنامه 30 دقیقه است و با توجه به اینکه هر شرکت‌کننده به طور میانگین 13 دقیقه را به خود اختصاص می‌دهد، در هر قسمت تنها امکان حضور دو نفر در این مسابقه وجود دارد.

تهیه‌کننده مسابقه تلفنی شبکه شما با اشاره به انجام تبلیغات به صورت زیرنویس برای شرکت در این برنامه عنوان کرد: شماره پیامک 30000990 برای این کار در نظر گرفته شده و تاکنون افراد زیادی از شهرهای مختلف برای شرکت در مسابقه اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی تصریح کرد: مسابقه تلفنی شبکه شما هر شب تا پایان سال جاری رأس ساعت 21:30 به صورت زنده و با اجرای عباس طاهریان‌ راد روی آنتن می‌رود.