جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

استودیوی جدید آفتاب در صدا وسیمای مرکز اصفهان به زودی آغاز به کار می کند - صفحه محتوایی خبر

 

 

استودیوی جدید آفتاب در صدا وسیمای مرکز اصفهان به زودی آغاز به کار می کند

استودیوی جدید آفتاب در صدا وسیمای مرکز اصفهان به زودی آغاز به کار می کند

 

مدیر کل صدا وسیمای مرکز اصفهان  از اجرای برنامه  یک شهر ضیافت در استودیوی جدید این مرکز با نام  آفتاب در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

دکتر احمدی افزادی در جلسه شورای مدیران صدا وسیمای مرکز اصفهان ،  با اشاره به تغییر رییس سازمان صداوسیما گفت: جناب آقای دکترعلی عسگری با سابقه مدیریتی کلان و شناخت کامل از سازمان، بر ارتقاء نگاه تحولی و چابک سازی سازمان بر اساس منویات و دستورات رهبرمعظم انقلاب اسلامی تاکید دارند.

وی تصریح کرد باز سازی سیستم ها ، روش ها و تحول درساختار نیروی انسانی همچنان از الویت های کاررسانه ملی است و صداسیمای مرکز اصفهان در این مسیربا پیشگامی در بین مراکز، اقدامات خوب و ارزنده ای  صورت داده است.

دکتر احمدی افزادی تاکید کرد این اصلاح ساختاردر مرکز با همکاری همه همکاران ستاد وصف  تا رسیدن به نتایج مطلوب وملموستر همچنان استمرار خواهد یافت.

مدیر کل مرکز اصفهان با اشاره به ادامه محدودیت منابع مرکز در سال 95 گفت : با توجه به مشکلات  مدیریت هزینه، سازمان  به تدریج به سمت مدیریت درآمد حرکت خواهد کرد که در این مسیر همدلی و همراهی بیش از پیش معاونان و مدیران مجموعه موجب تبدیل تهدید محدودیت مالی به فرصت و تسریع در گذار به  دوره مدیریت درآمد خواهد شد.

دکتر احمدی اولویت سازمان در برنامه سازی را پرداختن به اقتصاد مقاومتی به ویژه حوزه صنایع کوچک ومتوسط دانست و افزود : جلب مشارکت در برنامه سازی  به  صورت جدی همراه با حفظ  چارچوب ها ومقررات کاری  و ارزشی سازمان  در دستور کارمرکز قرار دارد که براساس آن باید هزینه های برنامه سازی  مرکز تامین گردد.

وی با اشاره به تغییرنگاه در نظام مدیریت سازمان به اصلاح روش ها گفت: در نظام جدید  سازمان بر حوزه محتوا واثر گذاری نیروی انسانی در بخش ها بسیارتاکید شده است و ارزیابی کارآمدی افراد به صورت دقیق در دستور کار قرار گرفته است.

دکتر احمدی با تاکید بر تشکیل کمیته های ارزیابی در معاونت های مرکز گفت: کمیته نیروی انسانی و کمیته  طرح و برنامه  در معاونت برنامه ریزی وامور مالی واداری  کمیته فنی در معاونت فنی ، کمیته های  امور مشارکت ها  و برآورد هزینه در تولید سیما و صدای مرکز به صورت مستمربرای ارزیابی و رصد امورات حوزه ها در مرکز فعال تر خواهند شد.

مدیرکل مرکز اصفهان نیز افزود: با تلاش همکاران فنی مرکز نزدیک به 30 ایستگاه جدید و فرستنده تلویزیونی ورادیویی در تابستان به بهره برداری کامل می رسد.