سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

استودیوی حرم شاه چراغ به زودی راه اندازی می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

استودیوی حرم شاه چراغ به زودی راه اندازی می شود

استودیوی حرم شاه چراغ به زودی راه اندازی می شود

 

تولیت آستان مقدس احمدی در دیدار مدیرکل و معاونان صدا وسیمای مرکز فارس گفت: تولید سریال حضرت احمدبن موسی (ع) توفیق بزرگی برای دست اندرکاران این مجموعه است.
به گزارش روابط عمومي صدا و سیمای مرکز فارس، حضرت آيت الله دستغيب در اين ديدار با اظهار رضايت از راه اندازي مرحله اول استوديو حرم حضرت احمدبن موسي شاهچراغ توسط صدا و سيماي مركزفارس ضمن قدرداني از اين اقدام افزود: با راه اندازي اين استوديو مردم كشور بيش از گذشته با شخصيت حضرت احمدبن موسي (ع) آشنا خواهند شد و اين حرم مطهر بيشتر در كانون توجه قرار خواهد گرفت.
توليت آستان مقدس احمدي (ع) ساخت سريال حضرت شاهچراغ را گام مهم ديگري براي شناساندن اين شخصيت ارزشمند دانست و تصريح كرد توليد اين سريال در كنار دانشنامه اي كه از چند سال پيش تاليف آن آغاز شده است مايه بركت براي استان و كشور است.
در اين ديدار مدير كل مركز فارس با ارائه گزارش راه اندازي استوديو حرم گفت: همان طور كه پيش از اين نيز اعلام شد با راه اندازي اين استوديو كه مرحله اول آن مراحل پاياني خود را سپري مي كند برنامه هاي مناسبتي، معارفي و مذهبي حرم مطهر براي همه شبكه هاي راديويي و تلويزيوني قابل دريافت است.
سهرابي در ادامه موضوع توليد سريال تاريخي احمدبن موسي را طرحي بزرگ توصيف كرد و افزود: اين كار ارزشمند كه به همت همه بزرگان استان و شهر شيراز به ويژه نماينده محترم ولي فقيه در استان و توليت معزز آستان مقدس احمدي و با همكاري اشخاص حقيقي و حقوقي از جمله شوراي اسلامي شهر شيراز  آغاز شده است شخصيت كم نظير امين ولايت را براي دلدادگان در داخل و خارج از كشور بيش از گذشته معرفي خواهد كرد.