جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

استودیو دیجیتال صدا و واحد اس ان جی خودرویی صداوسیمای مرکز ایلام به بهره برداری رسید - صفحه محتوایی خبر

 

 

استودیو دیجیتال صدا و واحد اس ان جی خودرویی صداوسیمای مرکز ایلام به بهره برداری رسید

 

در مراسمی با حضور دکتر دارابی معاون امور استان های سازمان صداوسیما بهره برداری از چند طرح فنی از جمله استودیو دیجیتال صدا و واحد اس ان جی خودرویی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز ایلام ؛ دکتر دارابی پس از بازدید از معاونت های صدا، سیما، فنی و خبر در جمع مدیران صداوسیمای مرکز ایلام با تقدیر از حرکت رو به رشد صداوسیمای مرکز ایلام گفت: حفظ مخاطب و تلاش برای جذب مخاطب جدید در رقابت با سایر رسانه ها باید در دستور کار قرار گیرد.
معاون امور استان های سازمان صداوسیما مرد م نیازی و مردم محوری را مهمترین اصل در رسانه ی ملی برشمرد و افزود: سه نهضت بزرگ در حوزه ی انیمیشن، ساخت مجموعه های نمایشی و مستند در سازمان صداوسیما از اولویت های معاونت استان ها است.
دکتر دارابی در ادامه با تاکید بر لزوم مشارکت همه جانبه ی مراکز استان ها در ساخت مستند های ملی گفت: صداوسیمای مرکز ایلام در ساخت مستند های اربعین و دفاع مقدس نقش محوری دارد.
دکتر شیروی مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام نیز در نشست شورای مدیران صداوسیمای مرکز ایلام استفاده از تمام توان رسانه ی استانی در راستای معرفی ظرفیت های استان ایلام را از اولویت های صداوسیمای مرکز ایلام برشمرد و گفت: صداوسیمای مرکز ایلام با بسیج تمام امکانات آمادگی لازم را برای پوشش همایش بزرگ اربعین حسینی و اردوهای راهیان نور دارد.
در پایان این نشست از مهدی نورمحمدی مستندساز برجسته ی صداوسیمای مرکز  ایلام تقدیر شد.
معاون امور استان های سازمان صداوسیما در پایان سفر دوروزه ی خود با حضور در لوکیشن ساخت سریال 30 قسمتی مهمان ناخوانده در جریان تولید این سریال طنز قرار گرفت.