سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

آسمان بی ستاره در سیمای سمنان کلید خورد - صفحه محتوایی خبر

 

 

آسمان بی ستاره در سیمای سمنان کلید خورد


 با حضور شریفی فر مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان، دانایی رئیس حوزه هنری استان و جعفری بخشدار شهمیرزاد و جمعی از معاونین و مدیران مرحله تصویربرداری تله فیلم آسمان بی ستاره به تهیه کنندگی و کارگردانی حیدر عباس زاده آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان در این مراسم شریفی فر مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان تولید این تله این فیلم را زمینه ای برای تولیدات بیشتر در حوزه دینی و ترویج فرهنگ ناب اسلام و آموزه های آن دانست و گفت: در 2 سال گذشته 3 اثر را با کمک و یاری هنرمندان استان سمنان تولید کرده ایم و تله فیلم بسوی آسمان کار جدیدی است که با مشارکت حوزه هنری استان سمنان در راستای هم افزایی نهادهای تحت پوشش رهبری انجام  می شود.

وی افزود : افتخار ما در تولید این مجموعه، استفاده از ظرفیت های بومی و هنرمندان استانی است .

دانایی رئیس حوزه هنری استان سمنان همکار و همدلی در این مجموعه را باعث دلگرمی برای تولید سایر آثار دانست و گفت: با توجه به پتانسیل های هنری که در عرصه هنر استان سمنان وجود دارد تولید چنین تله فیلمی احساس می شد لذا به لحاظ بحث هم افزایی دستگاههای فرهنگی تصمیم به تولید این اثر گرقته شد.

 وی از همکاری مناسب احمد نیک کار معاون سیمای مرکز سمنان و عوامل این اثر مشترک تقدیر و تشکر کرد .

 تله فیلم آسمان بی ستاره به تهیه کنندگی و کارگردانی حیدر عباس زاده است که در سیمای مرکز سمنان در مرحله تصویربرداری می باشد .

80% صحنه های این تله فیلم 90 دقیقه ای در فینسک، 15 درصد آن در سمنان و 5 درصد در حسین آباد کالپوش تصویر برداری خواهد شد .

داستان این تله فیلم از این قرار است که برزو پسر عباسعلی خواستگار دختر مش حسن است اما هر بار که تصمیم می گیرد به خواستگاری برود اتفاقاتی باعث شکراب شدن رابطه بین پدران می شود که نتیجتا" مراسم خواستگاری به تعویق می افتد و .........

بازیگران این مجموعه: فریدون امیر عبدالهیان، مهرداد طوسی، مهدی رحیمیان، حسام خلیل نژاد، محسن اصغریان، سوسن یحیایی، مهشید صدقی، غلامرضا اردیانی، مهدی حسن زاده و علی غربا

مدیر تولید و برنامه ریزی: بهرام کمیجانی / جانشین تولید: مهشید صدقی، ناظر تولید: عباس بشیری، دستیار کارگردان: ایمان کمیجانی / مدیر تصویربرداری: علیرضا نجم الدین، دستیاران فنی: علی غربا و بهنام نجم الدین / صدابردار: سید رضا حسینی نیا، دستیار صدابردار: محمد نظارت / طراح صحنه: محسن رامه، طراح گریم: امیر تقوی / دستیار گریم: مرضیه صبوحی، تدارکات: جواد رحیمی / حمل و نقل: محمد طالب صفا – رضا جهاندیده و حمید رضا حمیدی فر

 alt

alt