جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

اعزام گروه های مختلف برنامه ساز شبکه استانی به عتبات عالیات - صفحه محتوایی خبر

 

 

اعزام گروه های مختلف برنامه ساز شبکه استانی به عتبات عالیات

اعزام گروه های مختلف برنامه ساز شبکه استانی به عتبات عالیات

 

مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان از اعزام گروه های مختلف برنامه ساز شبکه استانی به عتبات عالیات برای پوشش شایسته حضور پایتخت نشینان شور و شعور حسینی در پیاده روی اربعین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان لطیفی گفت : امسال برای اولین بار چهار گروه مستقل برنامه ساز برای پوشش حرکت عظیم اربعین حسینی ، به عراق اعزام شده اند تا بتوان گوشه هایی از این حرکت عظیم را به تصویر بکشیم .

مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان با تشریح روند کاری این گروه ها گفت : دو گروه مستند ساز برای تولید مستندهای فاخر در عتبات حاضر شده اند و دو گروه دیگر نیز قرار است فعالیت های صورت گرفته در 21 موکب استان زنجان مستقر در مسیر پیاده روی اربعین را پوشش دهند .

وی در ادامه اظهار داشت : امسال همچنین ارتباط های متعدد زنده استودیویی  با همکاران و مجری اعزامی مرکز مستقر در استودیوی تلویزیونی مشرف به بارگاه ملکوتی امیرالمومنین حضرت علی(ع) برقرار می شود و ضمن اطلاع رسانی اخبار و اطلاعیه های ستادمرکزی اربعین، با مسئولین موکب های اعزامی از استان زنجان گفتگو و تصاویری از عزاداری ها و فعالیت های درحال انجام بمنظور ارائه خدمات رفاهی به سیل عاشقان حسینی را پخش می نماید تا بینندگان شبکه استانی لحظه به لحظه در حال و هوای کربلای معلا قرار گیرند . این ارتباط ها با هماهنگی و همکاری واحدهای فنی سازمان که در محل مستقر می باشند صورت می گیرد .