سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

اعلام آمادگی راه اندازی سیمای گردشگری در کیش - صفحه محتوایی خبر

 

 

اعلام آمادگی راه اندازی سیمای گردشگری در کیش

صداوسیما آمادگی دارد با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش، نخستین شبکه سیما گردشگری کشوررا در جزیره کیش راه اندازی کند.

مدیر کل صداوسیمای مرکز کیش در نشست کاری مدیران این مرکز با مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش گفت: این شبکه پس از تاسیس، برنامه های متنوعه ای درحوزه گردشگری برای جذب بیشتر گردشگران و توسعه این صنعت درآمدآفرین تهیه خواهدکرد.

سید عبدالرضاکیا افزود: علاوه براین، این مرکز با همکاری و تعاملی که با سایر شبکه های رسانه ملی و شبکه های دیگر بین المللی دارد می تواند تمامی برنامه های سازمان منطقه آزاد کیش را در حوزه صنعت گردشگری به چهارگوشه دنیا معرفی کند.

این مهم با تولید برنامه های فاخر تولیدی و زنده درحوزه های سیما، صدا وخبر و پخش در تمامی شبکه های  رسانه ملی و برخی از شبکه های پربیننده خارجی طرف قرارداد همکاری با صداوسیما میسرخواهدشد.

وی تصریح کرد:منطقه آزاد کیش با روندروبه رشدی درحوزه گردشگری روبرواست و رسانه ملی مصمم است مدیران این سازمان و فعالان عرصه صنعت گردشگری را پشتیبانی جدی کند.

معتقدیم درصورت توافق با این سازمان خواهیم توانست استقبال گردشگران خارجی را ازجزیره کیش از حدود 20 هزارنفر به بیش از 100هزار نفر در سال افزایش دهیم.

کیا یک پیشنهاد جدید دیگر هم روی میزکاری مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش گذاشت. راه اندازی شبکه اینترنتی رسانه ملی درصورت حمایت مالی این سازمان درکیش تا تمامی کاربران بتوانند هم از تماشای برنامه های صداوسیما ازطریق شبکه مجازی لذت ببرند و هم بیشتر با جاذبه ها، ظرفیت ها و توسعه یافتگی این جزیره زیبای مرجانی آشنا شوند.

وی به ساکنان، سرمایه گذاران وگردشگران جزیره کیش این نوید را داد تا در روز عید غدیرخم مدت پخش برنامه های پرمخاطب رادیو کیش را از 20 به 24 ساعت افزایش دهد.

علی اصغرمونسان، مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش که سابقه درخشانی در فعالیتهای عمرانی و فرهنگی در کارنامه کاری خود دارد گفت: نشاط ساکنان جزیره کیش، ایجادفضای پرنشاط برای گردشگران و رونق کسب و کار برای کارآفرینان عرصه گردشگری از اولویت های جدید سازمان منطقه ازاد کیش است.

وی برفعال کردن توریسم سلامت با احداث بیمارستان فوق تخصصی درجزیره کیش تاکیدکرد و افزود:  مصمم هستیم تکمیل طرح های زیربنایی این سازمان رادر بخش های تولید انرژی، آب آشامیدنی، فاضلاب، مخابرات و حمل ونقل را سرعت ببخشیم.

alt

alt