رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

اعلام برگزیدگان رادیو در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

اعلام برگزیدگان رادیو در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز

اعلام برگزیدگان رادیو در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز


برگزیدگان کمیسون صدای بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز در بخش‌های اصلی و جنبی اعلام شدند.
بر اساس اعلام هیأت داوران کمیسیون صدای این دوره جشنواره، آثار برگزیده رادیویی در بخش‌های اصلی و جنبی معرفی شدند.
به این ترتیب و در بخش اصلی و در حوزه آثار نمایشی، لوح تقدیر بهترین کارگردانی به آرش جمال‌الدین از مرکز فارس برای اثر پلنگ کشون، لوح تقدیر بهترین افکتور به لیلا اسرار از مرکز فارس برای همین نمایش، لوح تقدیر بهترین بازیگر زن به مهناس نجفی از مرکز چهارمحال و بختیاری برای نمایش طبقه سوم، لوح بهترین بازیگر مرد به شهرام ولی‌زاده از مرکز فارس برای نمایش پلنگ کشون، بهترین تهیه‌کنندگی به مهدی آذی از مرکز گیلان برای نمایش آسانسور، بهترین نویسندگی به علی حسین قلی‌زاده از مرکز آذربایجان شرقی برای اثر فلامینگو و بهترین صدابرداری به رضا حیدری از مرکز چهارمحال و بختیاری برای نمایش طبقه سوم اهدا شد.
مریم تقی‌زاده از مرکز یزد برای برنامه هوای تازه در ساختار نوجوان، مرجان غلامرضایی از مرکز کرمان برای برنامه کسی خونه هست در ساختار خانواده، حمید کاویانی از مرکز گلستان برای برنامه گلستان سلام در ساختار صبحگاهی، علیرضا احمدی از مرکز لرستان برای برنامه ایوارتو و خیر در ساختار عصرگاهی، فریبا کاتب‌نیا از مرکز فارس برای برنامه محله جوانی در ساختار جوان، نعیمه نادری‌نژاد از مرکز کردستان برای برنامه باغچه گولان در ساختار کودک، سامان اعتباری از مرکز لرستان برای برنامه دل و دلبر در ساختار مسابقه، حسین صدیقی از مرکز گیلان برای برنامه گیله گردش در ساختار روستا، مسعود خسروی از مرکز خراسان جنوبی برای برنامه اسپلونک در ساختار مسابقه و مسعود حسنی و فاطمه امینی از مراکز خراسان جنوبی و قم برای برنامه‌های ناجی و اینجا آبادی در ساختار مستند، لوح تقدیر گرفتند.
لوح تقدیر کمیسیون صدای بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز در بخش اصلی و برای بهترین اجریا رادیویی به سالار مام قادری از مرکز مهاباد برای برنامه دیار ئیواران تعلق گرفت و پریسا منفرد و سولماز ملکی از مراکز خراسان رضوی و اردبیل هم برای برنامه‌های بالا خیابون پایین خیابون و کندگروشور لوح تقدیر بهترین گزارشگری را دریافت کردند.
مریم واحد از مرکز گیلان برای برنامه ساعت جوانی لوح بهترین نویسندگی را به خود اختصاص داد و حسین شفیع از مرکز یزد هم لوح تقدیر بهترین صدابرداری استودیویی را برای برنامه هوای تازه گرفت همچنین قاسم لطفی از مرکز اردبیل بهترین صدابردار میدانی برای برنامه کندگروشور شناخته شد.
سمانه برزگر از مرکز قزوین هم موفق شد لوح تقدیر بهترین نویسندگی را برای برنامه تیک تاک به خود اختصاص دهد.
سرانجام در بخش اصلی، ملیحه مرادی‌نسب و الناز عزیزی از مراکز سمنان و اردبیل، حائز دریافت لوح تقدیر بهترین تهیه‌کنندگی برای برنامه‌های «زنده باد کودکی» و «ئیدی گوز» شدند.
در بخش ویژه کمیسیون صدا، لوح تقدیر بهترین تهیه‌کنندگی در بخش‌های PSA، CSA، خلاقانه، شب‌های ایران، طنز و مینی فیچر هم به ترتیب به فتانه گیلیاردی قصاب‌ها از مرکز خلیج فارس برای برنامه اهدای عضو، محمد حسین حیدری مشهور از مرکز کرمانشاه برای برنامه دال، تلناز سکز از مرکز خوزستان برای برنامه خس خس، لیلا بابایی از مرکز چهارمحال و بختیاری برای برنامه شب‌های ایران، حمیدرضا پورعلی محمد از مرکز فارس برای برنامه پنجیر و خیرالنساء احمدی از مرکز خراسان شمالی برای برنامه مادری در کودکی اهدا شد.
بهترین تهیه‌کنندگان بخش‌های آسیب اجتماعی، خلاقانه، مینی فیچر و شعار سال هم به ترتیب وحید علویان سوق از مرکز کهگیلویه و بویراحمد برای برنامه پرتگاه، منیره جعفرپور از مرکز همدان برای برنامه چمچاره، محمد صادق آزادی از مرکز کهگیلویه و بویراحمد برای برنامه زنگ انشاء، مریم مستوفی از مرکز کرمان برای برنامه شعار سال و اصغر بورامان از مرکز آذربایجان شرقی برای برنامه ایران 626 معرفی شدند.
لوح تقدیر میزگرد چهلمین سالگرد هم به کمال آخیش از مرکز اصفهان رسید و سیما امیری از مرکز خوزستان، مهدی آذری از مرکز گیلان، نشمیل اسماعیلی از مرکز مهاباد، فرزوان سروری از مرکز سیستان و بلوچستان و مسعود خسروی از مرکز خراسان جنوبی هم به ترتیب به عنوان بهترین تهیه‌کنندگان نمایش، مینی فیچر، میزگرد، مستند و مسابقه با موضوع چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شناخته شدند.
رادیو شهری صبحگاه زابل با تهیه کنندگی مهدی گلوی برای برنامه سلام سیستان و رادیوشهری عصرگاه بروجرد با تهیه‌کنندگی فاطمه حیدری برای برنامه بروجرد هم لوح تقدیر این بخش را دریافت کردند.
لوح تقدیر بهترین رادیونما مشترکا به مراکز اردبیل و سمنان رسید و علی نوری و حمیدرضا کاشی این لوح را دریافت کردند و در نهایت عبدالمطلب ممشلی از مرکز گلستان هم به عنوان بهترین تهیه‌کننده رادیو در بحران معرفی شد.
در بخش جنبی کمیسیون صدا و با موضوعات دفاع مقدس، مدافعان حرم و انقلاب نیز، مریم واحد از مرکز گیلان برای برنامه نمایشی سی ثانیه، سولماز ملکی از مرکز اردبیل برای نمایش گونش، علی جعفری جم از مرکز خراسان جنوبی، لیلا اسراری از مرکز فارس برای برنامه میزگرد گفتمان انقلاب، شهرزاد چرامی از مرکز کهگیلویه و بویراحمد برای میزگرد پلاک 40، ندرت نوروزی از مرکز سیستان و بلوچستان برای برنامه جاودانه‌ها و شهرزاد مظفری از مرکز لرستان برای برنامه گفتمان انقلاب اسلامی، لوح تقدیر گرفتند.
در بخش جنبی با موضوع بهداشت و سلامت هم خسرو رسولی از مرکز زنجان برای برنامه باشگاه مثبت، زهرا حیدری از مرکز خراسان شمالی برای برنامه نرگس، زینب اسمی از مرکز آذربایجان غربی برای برنامه سئوگی سارایی، محسن اسفندیاری از مرکز همدان برای برنامه دختری به نام غزل، هنگامه داودی از مرکز مازندران برای برنامه راه زندگی، امین حسین‌زاده از مرکز خوزستان برای برنامه 6 ثانیه، زینب شفیعی از مرکز کهگیلویه و بویراحمد برای برنامه بچه‌های چکاوک، منیژه فدایی تهرانی از مرکز خلیج فارس برای برنامه آهنگ تندرستی، طیبه رضوانی از مرکز قم برای برنامه کاشانه و لیلا عسکری از مرکز اصفهان برای برنامه بزن کنار، لوح تقدیر دریافت کردند.
در حوزه منابع طبیعی هم سید محمد میلاد حسینی ار مرکز کرمانشاه برای فیچر بی تو بلوط ها می‌میرند، امین حسین‌زاده از مرکز خوزستان برای PSA آتش‌سوزی، غزاله رحیمی از مرکز خراسان شمالی برای PSA درخت، جلال قربانی از مرکز لرستان برای مستند پدر بلوط، علی جعفری جم از مرکز خراسان جنوبی برای برنامه ترکیبی ساده این خاک سوخته، سید عماد رحمانی از مرکز گلستان برای مینی فیچر برداشت شن و ماسه و سید محسن کاظمی از مرکز قم برای مستند یاربلی کاندیداهای دریافت لوح تقدیر بودند.