حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۳ اسفند ۱۳۹۷

اعلام مراکز برتر در نوروز و ماه مبارك رمضان - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

اعلام مراکز برتر در نوروز و ماه مبارك رمضان

اعلام مراکز برتر در نوروز و ماه مبارك رمضان


مراکز برتر صدا و سیمای استانی در نوروز و ماه رمضان 1397 معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، در حاشيه برگزاري همايش رشد و تعالي مراكز صدا و سيما استان هاي برتر در دو مناسبت نوروز و ماه مبارک رمضان سال 1397 اعلام شد.
بر این اساس در زمینه مراکز برتر در نوروز 97 در بخش‌های راهیان نور، پیشواز بهار، ویژه برنامه تحویل سال و برنامه‌های نوروزی با شاخص‌های سیما، صدا، موسیقی، فضای مجازی و شبکه «شما»، ضمن تشکر از مراکز آبادان در بخش راهیان نور، یزد و کرمانشاه در بخش نگاه نوآورانه در سیما، گلستان و همدان در بخش صدا و خراسان رضوی در بخش رادیونما(زیارت) و کلیپ، صدا و سیمای مرکز فارس به عنوان منتخب بخش‌های ویژه برنامه‌های نوروزی سیما، فضای مجازی و کلیپ معرفی شد.
همچنین مراکز اصفهان و مازندران در بخش ویژه برنامه‌های نوروزی صدا و سیما رتبه برتر را به خود اختصاص دادند و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری هم در بخش برنامه‌های نوروزی شبکه «شما» به عنوان مركز برتر معرفی شد.
در زمینه مراکز موفق در ماه مبارک رمضان امسال در بخش‌های سحر، افطار، جمع‌خوانی قرآن کریم، لیالی قدر، روز قدس و عید سعید فطر با شاخص‌های سیما، صدا، موسیقی و شبکه «شما» نیز ضمن تشکر از مراکز خوزستان در بخش سیما، فارس و خراسان شمالی در بخش صدا و کهگیلویه و بویراحمد در بخش رادیونما، صدا و سیمای مراکز سمنان (منتخب بخش‌های سیما و صدا)، ایلام (منتخب بخش سیما)، خراسان رضوی (منتخب بخش صدا و موسیقی) و خراسان جنوبی ( برنامه‌ ماه مبارک رمضان شبکه «شما») رتبه‌های برتر را به خود اختصاص دادند.
همچنين از شبكه شما به جهت تحول در ارتباط با سيماي مراكز، بازمهندسي جدول پخش شبكه، كيفي سازي و نوآوري در توليد برنامه ها تقدير شد.