جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

اعلام ویژه برنامه های نوروزی صداوسیمای مرکز قزوین - صفحه محتوایی خبر

 

 

اعلام ویژه برنامه های نوروزی صداوسیمای مرکز قزوین

صداوسیمای مرکز قزوین نوروز 96 با برنامه های متنوع میهمان مخاطبان خواهد بود.

اعلام ویژه برنامه های نوروزی صداوسیمای مرکز قزوین

بگفته ی آقای معصومی فر رادیو قزوین در ایام نوروز با ویژه برنامه های «صدای بهار» و «گلباران» صبح و عصر مخاطبان را همراهی خواهد کرد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین افزود: سیمای مرکز قزوین هم شب های نوروز با ویژه برنامه ی «بهارآمد» میهمان خانه های مردم خواهد بود.
آقای معصومی فر در ادامه خاطر نشان کرد: برای لحظه ی تحویل سال هم رادیو قزوین ویژه برنامه ی «آب و آینه» و سیمای مرکز قزوین هم ویژه برنامه ی «نوبهار» را به ترتیب به مدت 240 و 150 دقیقه بصورت زنده برای مخاطبان پخش خواهند کرد.

وی بیان داشت: خبر مرکز قزوین هم در نوروز 95 گزارش های ویژه ی تولیدی ـ خبری با محوریت معرفی توانمندی ها و ظرفیت های گردشگری و فرهنگی استان را در دستور کار خواهد داشت تا مسافران نوروزی و گردشگران بیش از پیش با این ظرفیت ها آشنا شوند.
وی تصریح کرد: محوریت برنامه های نوروزی صداوسیمای مرکز قزوین متشکل از بخش های مختلفی است که گفتگو با مسافران نوروزی، گفتگو با شهروندان قزوینی ، تبیین شعار سال، توصیه های بهداشتی و سلامت در ایام نوروز، بسته های صوتی شامل نوروز خوانی، یادنامه شهدا و ارتباط های تلفنی با مراکز استانها از جمله مهمترین بخش های این برنامه ها است.

آقای معصومی فر با اشاره به توجه رسانه به انعکاس فعالیت های دستگاه های عضو ستاد خدمات سفرهای نوروزی گفت: صداوسیمای مرکز قزوین در ویژه برنامه های نوروزی خود که بصورت زنده پخش می شوند؛ گزارش های متعددی از فعالیت های این دستگاه ها که در ایام نوروز دارای کشیک هستند؛ تهیه و پخش می کند.

مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین خاطر نشان کرد: ویژه برنامه های «صدای بهار» و«گلباران» به ترتیب از ساعت 10 تا 12 و 17:30 تا 1930 در ایام نوروز از رادیو قزوین و ویژه برنامه ی «بهارآمد» هم از ساعت 21:30 تا 22:45 از سیمای مرکز قزوین پخش خواهند شد.

معصومی فر افزود: در طول ایّام نوروز هر روز دو سریال" ما فرشته نیستیم" از ساعت ٢٠ و ٤٥ دقیقه و سریال "ساختمان پدر" از تولیدات مرکز قزوین ساعت ٩ صبح از سیمای مرکز قزوین پخش خواهد شد.

مدیر کل صدا و سیمای قزوین گفت: برنامه طنز تأمینی که تولید شبکه نسیم است، ساعت ١٧ هر روز و همچنین مستند" من نباید زنده باشم"هر روز ساعت ١٧و ٣٠ دقیقه روی آنتن سیما می رود.
وی افزود: برنامه های روزی روزگاری قزوین، طنز شکر آباد، مشق، گلخونه، بچه های خادم، تاشکفتن و  شگفتی ها از مهمترین برنامه های تأمینی سیمای مرکز قزوین در ایام نوروز است.
وی اضافه کرد: در حوزه صدا هم این مرکز با ٥١ برنامه به استقبال نوروز می رود که برنامه های دلنوازان، ورثه ی خان بابا، مشاهیر، تحفه، گنجینه، قند و عسل، قند پارسی، گلستان حکمت، چراغ مطالعه، شنیدنی های تاریخ و سفرنامه از جمله مهمترین این برنامه ها خواهند بود.

معصوفی فر عنوان کرد: در این ایام معاونت اطلاعات و اخبار تنها یک بخش خبری ساعت 20 را خواهد داشت.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز قزوین از افزایش برنامه های سیما در سال آینده خبر داد و گفت: طی سه مرحله میزان برنامه های پخشی سیمای این مرکز از 18 ساعت به 24 ساعت در سال آینده افزایش خواهد یافت.