سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

اعلام ویژه برنامه های هفته بسیج شبکه استانی خلیج فارس - صفحه محتوایی خبر

 

 

اعلام ویژه برنامه های هفته بسیج شبکه استانی خلیج فارس

اعلام ویژه برنامه های هفته بسیج شبکه استانی خلیج فارس

 

صداوسیمای مرکز خلیج فارس بمناسبت بزرگداشت و گرامیداشت هفته بسیج ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، مدیرکل صداوسیمای مرکز خلیج فارس باتشریح این برنامه ها گفت : ویژه برنامه مدرسه عشق با ساختار ترکیبی در 7 قسمت 30 دقیقه ای به تهیه کنندگی سید جلیل هاشمی ساعت 30/16در طول هفته بسیج از رادیو خلیج فارس پخش می شود.

وی گفت : این ویژه برنامه به معرفی قرارگاه های بسیج استان می پردازد.

مهران جلائی افزود : مسابقه چهل خوان با محتوا و محوریت بسیج و هدف اطلاعاتی آموزشی در یک قسمت به تهیه کنندگی عباس ایرانمنش از صدای خلیج فارس پخش می شود.

جلائی گفت : برنامه مردم و مسئولان به تهیه کنندگی منیژه فدایی در پنجمین روز از هفته  بزرگداشت بسیج ساعت 12:45 دقیقه با حضور فرماندهای بسیج و گفتگو راجع به عملکرد بسیج استان در موضوعات مختلف تقدیم شنوندگان رادیو خلیج فارس می شود.

وی گفت : برنامه عصرگاهی پسین هرمزگان به تهیه کنندگی امیرارسلان خوبیاری  در این هفته هر روز ساعت 18 بمدت یک ساعت به انعکاس نمایشگاه هفته بسیج از محل مسجد جامع شهر بندرعباس می پردازد و موضوعات این برنامه هم با محوریت بسیج تقدیم شنوندگان می شود.

جلائی بیان کرد: بمناسبت آغاز هفته بسیج مسابقه عکاسی در رادیو نمای خلیج فارس با موضوع طرح تحول محلات، مواسات و همدلی  برگزار می شود وبه 10 نفر از برگزیدگان بهترین عکس های ارسالی جایزه تعلق می گیرد.

مدیرکل صداوسیمای خلیج فارس افزود: مدرسه  عشق به تهیه کنندگی عبدالمهدی ذوالفقار پور ویژه برنامه هفته بسیج از سیمای استانی خلیج فارس است که تقدیم مخاطبان خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد : این ویژه برنامه در 7 قسمت 35 دقیقه ای بصورت میزگرد از محل مسجد جامع بندرعباس  روی آنتن می رود.

جلایئی افزود : در این برنامه از فرماندهان نواحی بسیج شهرستان ها بعنوان مهمان دعوت می شودو در خصوص طرح تحول محلات در قرار گاه های هر شهرستان بحث  می شود.

مدیرکل صداوسیمای مرکز خلیج فارس گفت : در این ویژه برنامه تلویزیونی از بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص بسیج و فعالیت های این نهاد در هرشهرستان و سرودها و نماهنگ بسیج استفاده می شود.