سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

آغاز انجام مراحل فنی« بچه های ساحل» مرکز خلیج فارس - صفحه محتوایی خبر

 

 

آغاز انجام مراحل فنی« بچه های ساحل» مرکز خلیج فارس


فیلمبرداری سریال تلویزیونی « بچه های ساحل» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمود شاکری در بندرعباس به پایان رسید .

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای خلیج فارس فیلمبرداری این سریال تلویزیونی که از بهمن ماه آغاز شده بود بیش از دو ماه ادامه داشت و اکنون با پایان یافتن مراحل فیلمبرداری وارد مراحله تدوین گردید.

شاکری تهیه کننده و کارگردان این اثر تلویزیونی افزود: این سریال در سیزده قسمت 30 دقیقه ای به سفارش صداوسیمای خلیج فارس در دست تهیه و تولید است و مراحل ضبط آن در چهار لوکیشن انجام شده که در محله های مختلف شهر بندرعباس، جزیره هرمز و بندرکنگ و محله سورو بوده است.

شاکری بیان داشت: این سریال داستان قاسم و عده ای از جوانان است که برای راه اندازی یک موسسه فرهنگی برای برگزاری مراسم تعزیه در یک محله تلاش می کنند و در این بین عده ای بدلیل ضعف مبانی اعتقادی مانع انجام کار هستند ولی تلاش و پشتکار بچه ها ی محله به گونه ای است که دیدگاه و نگرش این افراد نسبت به برگزاری مراسم تعزیه تغییر می کند.

دیگر عوامل سریال بچه های ساحل عبارتند از:مدیرتصویربرداری: مسعود میرزایی/ برنامه ریزی: کریمی/ مدیر تولید: علیرضا حمیدی زاده/  دستیار تهیه: ابراهیم اسفندی/ گریمور: زهرا چهره نگار/ صدابردار: علی ترابی/ تصویربردار: عباس رد/ بازیگران: مهربان- میرزایی- غریب زاده- پورسالاری- ساحلی زادگان- مالکی زاده و ...

alt

alt